Showbiz

Showbiz

Оля Полякова представила нову пісню «Вишні» із новорічним вайбом

Вперше співачка Оля Полякова виконала пісню «Вишні» під час прем'єри своєї концертної шоу програми «Все буде добре», що відбулася в березні 2023 у Києві.
Showbiz

Пристрасна романтична комедія з Сідні Свіні та Ґлен Павелл: офіційний трейлер «Люблю тебе ненавидіти»

У мережі з’явився офіційний тизер романтичної комедії «Люблю тебе ненавидіти». Прем’єра в Україні запланована на 2024 рік.
Showbiz

Зірка «Розтину покаже» Артемій Єгоров – про новий 3 сезон, щасливе життя в шлюбі та свій день народження

Днями у Києві завершились зйомки третього сезону «Розтин покаже», в якому головну роль зіграв відомий український актор Артемій Єгоров.
Showbiz

MONATIK зіграє концерт в Osocor Residence: виручені кошти спрямують на потреби ЗСУ

Osocor Residence продовжує організовувати концерти на підтримку військових, що боронять нашу країну. 2 грудня ідейний креатор «ART Терапії» MONATIK зіграє благодійний концерт у резиденції.
Showbiz

Епічна історія з Хоакіном Фенікосм у головний ролі: В Києві відбувся допрем’єрний показ екшну «Наполеон»

В Києві пройшов закритий допрем’єрний показ одного з найочікуваніших фільмів року «Наполеон» з Хоакіном Феніксом у головній ролі! Епічна історія про тернистий шлях Бонапарта до влади, його тріумфальні злети та трагічні падіння, що сповна розкриє життя творця однієї з найбільших імперій світу.
Showbiz

«МастерШеф 12»: дивитись онлайн 13 випуск від 18.11.2023

Новий випуск шоу «Мастер Шеф 12» розпочнеться для учасників з приготування відомих класичних страв, але все не так просто…
Showbiz

DZIDZIO заспівав разом із незрячою дівчинкою-волонтеркою Анною-Марією

Відомий український співак Михайло Хома (DZIDZIO) зробив особливий подарунок на день народження 10-річній незрячій волонтерці зі Львівщини Анні-Марії, подарувавши їй особливу пісню «Ліхтарики».
Showbiz

Макс Барських повертає «Вовка з Уолл Стріт» у новому англомовному релізі RICH

До Різдва Макс Барських презентує англомовну роботу Rich, зняту в гумористично-гротескному стилі і присвячену актуальності питання людяності, життєвих цінностей та регресу особистості.