«Холостяк 12»: дивитися онлайн 5-й випуск від 25.11.2022

Холостяк 12
У п'ятому випуску шоу «Холостяк 12» Алекс Топольський разом із учасницями вирушить у Дубай.

Романтичні побачення, шалена пристрасть та незабутні емоції — все це у п'ятому випуску реаліті «Холостяк 12». Трьох дівчат Алекс Топольський запросить на найбільший ринок спецій у місті. Аби приготувати страви, головний герой шоу «Холостяк 12» та його супутницям потрібно знайти відсутні інгредієнти.

[readmore id="37218"]

Підбирати спецію дівчата будуть з зав'язаними очима. Їм потрібно описати приправу так, щоб Алекс здогадався, про що йде мова. Таке ж завдання чекає й на Холостяка — з зав'язаними очима чоловік має описати дівчатам свій інгредієнт.

Алекс Топольский

Алекс переконаний, що такий спосіб допоможе зрозуміти, чи є взаєморозуміння з учасницями. З ким із супутниць виникне найбільший зв'язок? Та як пройде спільний процес приготування їжі на кухні?
А також не пропустіть спонтанне і дуже гаряче індивідуальне побачення. З ким воно буде? Та невже нова господарка тижня не впорається зі своїми обов'язками?

Дивитись онлайн анонс 5-го випуска шоу «Холостяк 12» від 25.11.2022:

Фото у тексті: пресслужба каналу СТБ

[read-next id="3"]

Попередній пост
Холостяк 12
«Холостяк 12»: дивитися онлайн 4-й випуск від 18.11.2022
Наступний пост
Попри блекаут
Попри блекаут: Viva! зібрала друзів на благодійному вечорі в Києві

Новини партнерів

Fresh

Краса

Гімнастика для обличчя: 7 вправ, які допоможуть зробити вилиці виразними

Сьогодні всі схиблені на ЗОЖ, адже воно допомагає відтягнути старіння. До того ж, не обов'язково робити різні ін'єкції, щоб омолодити обличчя або профілактувати появу зморшок. Досить просто зайнятися такою нехитрою справою, як фейсбілдинг.
Фітнес та здоров'я

7 найчастіших причин затримки менструального періоду

Регулярний менструальний цикл для жінки – ще один показник гарного здоров'я. А ось регулярні збої в ньому найчастіше свідчать про якісь проблеми та нездужання.
Фітнес та здоров'я

Порушення ритму серця: просто стрес чи хвороба?

Порушення ритму серця хоча б раз у житті виникають у кожного. Важливо не прогаяти момент і вчасно звернутися до лікаря, адже неправильний серцевий ритм може бути не тільки наслідком перевантажень або стресу. Іноді він свідчить про серйозні захворювання.
Фітнес та здоров'я

Як схуднути на Дюкані: демократична дієта для тих, хто любить поїсти

Загалом, бути на Дюкані, як і на Лубутенах, у тренді. Хоча, праця французького лікаря в дієтології, така ж класика, як шедеври Ван Гога у живописі чи мелодії Сібеліуса у музиці.