«Холостяк 12»: дивитися онлайн 7-й випуск від 09.12.2022

Холостяк 12
Неймовірні побачення Алекса Топольського разом з учасницями в Дубай продовжуються!

В шостому випуску шоу «Холостяк 12» Алекс Топольський вже дізнався чимало про учасниць під час поїздки, і далеко не вся інформація припала йому до душі. Розставити всі крапки над "і" стосовно учасниць, до яких виникло найбільше питань, Алекс зможе під час зустрічі на яхті.

З ким із супутниць запалиться пристрасть, яку складно буде контролювати при інших? Та чи всі учасниці залишаться у проєкті після зустрічі?

Холостяк 12

На одну із фавориток шоу «Холостяк 12» в 7 випуску очікує індивідуальне і дуже тактильне побачення. Пара вирушить до спа-салону, де їм зроблять масаж. Однак під час зустрічі з цією дівчиною Алекс має намір не лише відпочити, але й пізнати супутницю краще.

Чи зможе учасниця щиро та відкрито відповісти на всі запитання Холостяка та зблизитися з ним? Вмикайте 9 грудня о 19:00 шоу 7 випуск шоу «Холостяк 12» на СТБ.

Дивитись онлайн 7-й випуск шоу «Холостяк 12» від 09.12.2022:

Фото у тексті: пресслужба каналу СТБ

Попередній пост
Леся Нікітюк
Леся Нікітюк показала унікальний ветеринарний шпиталь: «Такого немає більше ніде»
Наступний пост
Холостяк 12
«Холостяк 12»: дивитися онлайн 9-й випуск від 23.12.2022

Новини партнерів

Fresh

Краса

Гімнастика для обличчя: 7 вправ, які допоможуть зробити вилиці виразними

Сьогодні всі схиблені на ЗОЖ, адже воно допомагає відтягнути старіння. До того ж, не обов'язково робити різні ін'єкції, щоб омолодити обличчя або профілактувати появу зморшок. Досить просто зайнятися такою нехитрою справою, як фейсбілдинг.
Фітнес та здоров'я

7 найчастіших причин затримки менструального періоду

Регулярний менструальний цикл для жінки – ще один показник гарного здоров'я. А ось регулярні збої в ньому найчастіше свідчать про якісь проблеми та нездужання.
Фітнес та здоров'я

Порушення ритму серця: просто стрес чи хвороба?

Порушення ритму серця хоча б раз у житті виникають у кожного. Важливо не прогаяти момент і вчасно звернутися до лікаря, адже неправильний серцевий ритм може бути не тільки наслідком перевантажень або стресу. Іноді він свідчить про серйозні захворювання.
Фітнес та здоров'я

Як схуднути на Дюкані: демократична дієта для тих, хто любить поїсти

Загалом, бути на Дюкані, як і на Лубутенах, у тренді. Хоча, праця французького лікаря в дієтології, така ж класика, як шедеври Ван Гога у живописі чи мелодії Сібеліуса у музиці.