«Хто зверху?»: стало відомо, хто зайняв місце Сергія Притули

Хто зверху
Барабанний дріб! Капітаном чоловічої команди і співведучим Лесі Нікітюк в шоу «Хто зверху?» став добре відомий глядачам по серіаліті «Київ вдень та вночі» блогер-мільйонник...

5 червня стартували зйомки нового сезону легендарного розважального шоу «Хто зверху?» на Новому каналі. І його головна інтрига – хто ж стане співведучим Лесі Нікітюк – нарешті розкрита! Кандидатів на місце капітана чоловічої команди шукали більше місяця. Зрештою на тракти запросили десять людей.

І вже серед них обрали того єдиного!

Заміна ведучого на «Хто зверху?» – складний для нас процес. Сергій Притула працював у цьому шоу десять років. Тож нам було важко уявити, хто може стати його наступником. Одна з головних умов: новий капітан має бути кардинально іншим. Хотілося максимально уникнути порівняння з попередником. Мається на увазі і зовнішньо, і за характером. Адже зрозуміло, що при тракті ведучого завжди є базові речі. Наприклад, «хімія» між Лесею Нікітюк і новим опонентом. Хотілося, щоб між ними відчувався азарт протистояння. Також ми звертали увагу на почуття гумору, харизму, вміння імпровізувати, лідерські якості. І, звісно, зовнішність! Вдалу суміш усіх критеріїв ми помітили в одного чоловіка. Тому обрали саме його

– ділиться керівниця проекту Анна Вовк.

Ведучим нового сезону розважального ігрового шоу «Хто зверху?» став Богдан Шелудяк!

Я не уявляв, що буду капітаном чоловічої команди «Хто зверху?» Але завжди мав бажання стати ведучим Нового каналу. Тож коли запросили на кастинг, подумав: «Спробую!». Прийшов на тракти з Лесею Нікітюк. А десь за тиждень мені зателефонували й запропонували стати новим ведучим. Найперше, що відчув, це була тривога. Подумав: «Чи впораюсь?» Та намагаюся дотримуватись в житті правила: якщо доля дає шанс, то треба його використати. Тому я тут. Головне, що хочу сказати напередодні зйомок сезону – у «Хто зверху?» не буду наслідувати когось чи навмисно обирати манеру поведінки. Я буду собою! Реагуватиму, жартуватиму, а в результаті опинюся зверху!

– пригадує Бодя.

Богдан Шелудяк

Співведуча Богдана Леся Нікітюк зізнається, що дуже скучила за зйомками «Хто зверху?» і налаштована рішуче.

Я буду виконувати свою роботу на майданчику не на 100, а на 300 відсотків, аби вийшло максимально смішно та круто. А Богдану хочу побажати терпіння. Знаю, що йому буде непросто увійти в кадр після Сергія Притули. Не в кожного вистачило б на це відваги. Але він дуже відважний! Я намагатимуся підтримувати його в усіх починаннях. І від себе зроблю все можливе, щоб люди на повну насолодилися новим ведучим цього проекту й нашим протистоянням!

– каже вона.

Леся Нікітюк

Попередній пост
МастерШеф. Професіонали 4
«МастерШеф. Професіонали 4»: дивитися онлайн випуск від 03.06.2023
Наступний пост
ТРЦ Gulliver
Для дітей заради майбутнього: ТРЦ Gulliver запрошує на благодійне дитяче свято та зірковий концерт

Новини партнерів

Fresh

Психологія

Як обрати ім'я дитині в 2024 році: модні, унікальні та традиційні варіанти

Не знаєте як вибрати ім'я дитині? Дізнайтеся, що важливо врахувати, щоб підібрати відповідне ім'я для майбутніх дівчаток або хлопчиків!
Lifestyle

Смішні щедрівки на Старий Новий рік

Нумо вчити веселі щедрівки!
Психологія

До чого сниться вагітність: значення сну та тлумачення за сонником

Ми розповімо до чого сниться вагітність, і що віщують подібні сновидіння.
Психологія

Як і де знайти ідеального хлопця

Ми вже поспішаємо на допомогу!