Фестиваль "1000 шедеврів знятих на смартфон": обирай мистецтво, що рятує життя

Фестиваль 1000 шедеврів знятих на смартфон
В Gorodok Gallery до 18 червня 2023 року триває фестиваль мобільного фотомистецтва "1000 шедеврів знятих на смартфон".

Організатори фестивалю обрали роботи, аби кожен гість зміг знайти «свою» фотографію, яка вразить в саме серце. Адже в виставці приймають участь як професійні фотографи так і аматори, які надихнуть відчувати життя на повну.

В рамках фестивалю відбувається конкурс "1000 шедеврів знятих на смартфон" з благодійною місією і кожен зможе долучитися до визначення переможця.

Найкращу роботу на думку глядачів визначать за кількістю донатів для Першого добровольчого  мобільного шпиталя ім. Пирогова (ПМДШ), який рятує життя наших захисників в зоні бойових дій.

1000 шедевров снятых на смартфон

Як проголосувати: біля кожної роботи на ШИЛЬДІ написаний номер роботи, автор, назва та кьюар-код для - посилання на анкету голосування та офіційний банківський рахунок ПДМШ.

Кожен бажаючий може засканувати кьюар-код, внести номер вподобаної фотороботи, перейти на офіційний банківський рахунок ПМДШ та задонатити будь-яку суму.

1000 шедевров снятых на смартфон

Голосування донатами триватиме до 15 червня. Оголошення переможців та вручення призів відбудеться 18 червня о 18.00 на території виставки в Арт-хабі ТЦ Gorodok Gallеry, 2 пов.

Другого переможця конкурсу обере авторитетне жюрі.

Сергій Мельниченко - голова жюрі, тричі "Фотограф року" в Україні, викладач, засновник школи концептуальної і арт фотографії MYPH. Перший українець-лауреат премії Leica Oskar Barnack Award Newcomer у 2017 році. Твори Сергія знаходяться в приватних і публічних колекціях у США, Гонконзі, Україні, Польщі, Франції, Німеччині, Бельгії, Литві, Чехії, Японії, Нідерландах, Італії, Швейцарії та ін.

1000 шедевров снятых на смартфон

Антон Матюха - предметний фотограф брендів Київстар, Сільпо, АЗС , WOG, Jaffa.

Оксана Канівець - фотографиня портретів з унікальним творчим поглядом, яка робила знімки Джорджу Клуні, Тільді Суїнтон тощо.

Амбасадоркою виставки стала ведуча телеканалу Київ Ілона Довгань. Вона надала своє фото авторства Євгена Міглазова для збору донатів.

Завітай до арт-хабу ТЦ Gorodok Gallery, скануй кьюар-код вподобаної роботи та донать на Перший добровольчий мобільний шпиталь! Допоможи рятувати наших захисників!

1000 шедевров снятых на смартфон

Вхід на виставку - вільний.

Попередній пост
ситком «Голова»
Як столична молодь змінюватиме українське село, а зміниться сама: Новий канал знімає ситком «Голова»
Наступний пост
Премія YUNA
Премія YUNA вручить нагороди переможцям 2023 року

Новини партнерів

Fresh

Showbiz

Блогер та ведучий Богдан Шелудяк – про зйомки у «Хто зверху?» та «Київ вдень та вночі»

Ведучий шоу «Хто зверху?» Богдан Шелудяк порівняв роботу в двох рейтингових форматах телеканалу.
Foodstyle

3 способи зберегти гострий червоний перець на зиму

Зараз сезон гострих червоних перців, які взимку коштуватимуть у 10 разів дорожче. Наїстися на користь цього делікатесу не вийде: занадто гостро. Але ми знаємо, як зберегти його властивості та гостроту надовго.
Фітнес та здоров'я

Як позбавитись від нежиті та закладеності носа

Щоб вилікувати нежить швидко, продуктивно і без наслідків, дотримуйтесь простих, але потрібних правил.