Оля Полякова представила нову пісню «Вишні» із новорічним вайбом

Оля Полякова
Вперше співачка Оля Полякова виконала пісню «Вишні» під час прем'єри своєї концертної шоу програми «Все буде добре», що відбулася в березні 2023 у Києві.

Пізніше Оля Полякова презентувала пісню «Вишні» на фестивалі Лайми Вайкуле «Рандеву» у Латвії й була високо оцінена музичними критиками та шанувальниками співачки.

Музику та слова композиції «Вишні» написала авторка «Королеви Ночі» Ольга Бажана, яка також написала для Олі Полякової пісні, що стали основою її нової україномовної програми. Після презентації пісні на сольному концерті в Києві на початку року, прихильники відзначили “Вишні” за їхню глибину та душевність.

Тож, напередодні зимових свят артистка переспівала трек, додавши йому новорічного настрою.

У композиції переплітаються теми надії, адже «з ніччю темною світанок завжди ходить поруч», вічного кохання: «ти завжди будеш зі мною в грудях десь ліворуч», сімейного затишку: «тихий вечір біля мами стане ще ціннішим», новорічного дива: «мрія здійсниться найголовніша. В Новий рік кохатиму сильніше», та головне - надії, яка приходить навесні, коли «розквітають білим цвітом вишні».

Сама Оля Полякова прокоментувала пісню так: «Чекаємо того дня, коли прийде мирна весна і в кожному українському дворі розквітнуть вишні».

Попередній пост
Люблю тебе ненавидіти
Пристрасна романтична комедія з Сідні Свіні та Ґлен Павелл: офіційний трейлер «Люблю тебе ненавидіти»
Наступний пост
МастерШеф 12
«МастерШеф 12»: дивитись онлайн 14 випуск від 02.12.2023

Новини партнерів

Fresh

Lifestyle

Великий піст: духовне оновлення та здоров'я

Великий піст – це один із найважливіших та найдавніших періодів у православній церковній традиції, який передує святу Великодня.
Психологія

Топ-6 мультфільмів, які варто подивитися підліткам

Разом із психологом підібрали мультфільми, які буде корисно переглянути підліткам, а також їхнім батькам.
Шоубіз

«МастерШеф 13»: хто залишив шоу у 3 випуску – 24.02.2024

Після битви чорних фартухів кулінарний проєкт «МастерШеф 13» у 3 випуску залишив перший учасник.