Спецтема

4-х лапі блогери – Ворміл Фіто це перемога!

У сучасному суспільстві ставлення до домашніх тварин в одному будинку з дітьми дуже неоднозначно. Одні впевнені, що тварини небезпечні для дітей, інші - що вихованці можуть цілюще вплинути на дитину. В рамках спецпроекту «4-х лапі блогери – Ворміл Фіто це перемога!» ми розповімо, чим же можуть бути небезпечні домашні улюбленці та чи варто молодим батькам заводити тварин.

Фітнес та здоров'я

Профілактика паразитів з Ворміл Фіто – це захист родини, натуральний склад та чудова якість

За статистикою, кожен четвертий житель планети заражений паразитами. Вони отруюють організм продуктами своєї життєдіяльності, звідси зниження імунітету, хронічні інфекції, втома тощо.
Фітнес та здоров'я

Підозрюємо гельмінтоз: лікар-паразитолог розповіла, як захиститися від непроханих гостей в організмі

У здоровому організмі дорослої людини від таких непроханих гостей, як глисти, існує надійний захист. А ось у маленьких дітей він ще тільки формується. Тому діти до шести років дуже сприйнятливі до паразитних інфекцій.
Психологія

Хто кого виховує? Мама-блогер Оля Боднар розповіла, як забезпечити безпечну дружбу дитини з собакою

У сучасному суспільстві ставлення до домашніх тварин в одному будинку з дітьми доволі неоднозначне. Одні впевнені, що тварини небезпечні для дітей, інші - що вихованці можуть цілюще вплинути на дитину.
Lifestyle

З татом на край світу: правила подорожей з дитиною від популярного тата-блогера Артема Гаврилюка

Назва нашої нової статті «З татом на край світу», яка виходить в рамках спецпроекту «4-х лапі блогери – Ворміл Фіто це перемога!», як найкраще підходить для історії про сім'ю Артема та Олі Гаврилюк.
Фітнес та здоров'я

Хочу собаку! Історія багатодітної мами Катерини Кузнєцової та її домашнього улюбленця Ману

У сучасному суспільстві ставлення до домашніх тварин в одному будинку з дітьми дуже неоднозначно. Одні впевнені, що тварини небезпечні для дітей, інші - що вихованці можуть цілюще вплинути на дитину.