Секрет омоложения кожи - в кедровых орехах

Секрет омоложения кожи - в кедровых орехах
Косметические средства из кедра помогают в борьбе с угрями и прыщами, а самое главное - способствуют разглаживанию морщин. Кедровый орех содержит силикон, благодаря которому кожа становится более эластичной.

Для всех типов кожи

Измельченные кедровые орешки (1 ст. ложка) залей молоком (1 ст. ложка), перемешай и нанеси на очищенное лицо и шею на 20 мин. Смойт маску сначала теплой, затем холодной водой. Делать через день в течение месяца.

Для сухой и чувствительной кожи

Пропущенные через пресс кедровые орешки (1 ст. ложка) тщательно перемешай с размягченным сливочным маслом (1 ч. ложка), желтком и жидким медом (1 ч. ложка). Нанеси на лицо на 30 мин. Смой теплой водой. Делай не реже 2 раз в неделю.

Маски лучше смывать соками смородины, огурца, капусты или лосьоном из 50 мл глицерина, 1 ст. ложки молока и 1/2 стакана настоя липового цвета.

Попередній пост
Упражнения для глаз при работе за компьютером
Упражнения для глаз при работе за компьютером
Наступний пост
5 овощей, которые помогут похудеть
5 овощей, которые помогут похудеть

Новини партнерів

Fresh

Краса

Гімнастика для обличчя: 7 вправ, які допоможуть зробити вилиці виразними

Сьогодні всі схиблені на ЗОЖ, адже воно допомагає відтягнути старіння. До того ж, не обов'язково робити різні ін'єкції, щоб омолодити обличчя або профілактувати появу зморшок. Досить просто зайнятися такою нехитрою справою, як фейсбілдинг.
Фітнес та здоров'я

7 найчастіших причин затримки менструального періоду

Регулярний менструальний цикл для жінки – ще один показник гарного здоров'я. А ось регулярні збої в ньому найчастіше свідчать про якісь проблеми та нездужання.
Фітнес та здоров'я

Порушення ритму серця: просто стрес чи хвороба?

Порушення ритму серця хоча б раз у житті виникають у кожного. Важливо не прогаяти момент і вчасно звернутися до лікаря, адже неправильний серцевий ритм може бути не тільки наслідком перевантажень або стресу. Іноді він свідчить про серйозні захворювання.
Фітнес та здоров'я

Як схуднути на Дюкані: демократична дієта для тих, хто любить поїсти

Загалом, бути на Дюкані, як і на Лубутенах, у тренді. Хоча, праця французького лікаря в дієтології, така ж класика, як шедеври Ван Гога у живописі чи мелодії Сібеліуса у музиці.