Стиль звезды: элегантная Сандра Буллок переплюнула всех (фото)

Стиль звезды: элегантная Сандра Буллок переплюнула всех (фото)
Знаменитая актриса и претендент на премию «Оскар 2014» за лучшую женскую роль, Сандра Буллок побывала на церемонии Critics' Choice Movie Awards в Санта-Монике, США. Вместе с другими актрисами Сандра красовалась на красной дорожке в вечернем платье в пол.

Были на церемонии такие звезды, как Джессика Честейн, Кейт Бланшетт, Леонардо Ди Каприо, Опра Уинфри, Кристина Эпплгейт, Фаррелл Уильямс и другие. Однако Сандре Буллок удалось затмить всех. Актриса пришла на церемонию в эффектном декольтированном платье цвета фуксии, декорированном множеством оборок.

Свой образ знаменитость дополнила блестящим ремешком с камнями и элегантным клатчем.ФОТО: Fotodom
 

Попередній пост
Как перестать ‘искать’ у себя болезни: мнение специалиста
Как перестать ‘искать’ у себя болезни: мнение специалиста
Наступний пост
Ученые разработали линзы для спасения жизни диабетиков
Ученые разработали линзы для спасения жизни диабетиков

Новини партнерів

Fresh

Краса

Гімнастика для обличчя: 7 вправ, які допоможуть зробити вилиці виразними

Сьогодні всі схиблені на ЗОЖ, адже воно допомагає відтягнути старіння. До того ж, не обов'язково робити різні ін'єкції, щоб омолодити обличчя або профілактувати появу зморшок. Досить просто зайнятися такою нехитрою справою, як фейсбілдинг.
Фітнес та здоров'я

7 найчастіших причин затримки менструального періоду

Регулярний менструальний цикл для жінки – ще один показник гарного здоров'я. А ось регулярні збої в ньому найчастіше свідчать про якісь проблеми та нездужання.
Фітнес та здоров'я

Порушення ритму серця: просто стрес чи хвороба?

Порушення ритму серця хоча б раз у житті виникають у кожного. Важливо не прогаяти момент і вчасно звернутися до лікаря, адже неправильний серцевий ритм може бути не тільки наслідком перевантажень або стресу. Іноді він свідчить про серйозні захворювання.
Фітнес та здоров'я

Як схуднути на Дюкані: демократична дієта для тих, хто любить поїсти

Загалом, бути на Дюкані, як і на Лубутенах, у тренді. Хоча, праця французького лікаря в дієтології, така ж класика, як шедеври Ван Гога у живописі чи мелодії Сібеліуса у музиці.