Катя Осадчая показала задорное осеннее фото без макияжа

Катя Осадчая показала задорное осеннее фото без макияжа
Украинская телеведущая Катя Осадчая выставила на суд поклонников красочную осеннюю фотографию, на которой позирует без макияжа.

Скандальная ведущая «Світського життя» Катя Осадчая в очередной раз порадовала своих поклонников, разместив в сети снимок, на котором позирует без косметики.

Домашние фотографии без макияжа, к слову, Катя публикует в сети регулярно, демонстрируя свою естественную красоту.

СМОТРИ ТАКЖЕ: Осадчая в халате и без макияжа знает, как привлечь вниманиу

Поклонники Осадчей тотчас же принялись обсуждать естественную красоту своего кумира, и пришли к выводу, что без макияжа она выглядит куда теплее и ярче, чем с косметикой.

Попередній пост
Как похудеть без диет: 5 простых способов
Как похудеть без диет: 5 простых способов
Наступний пост
Хэллоуин 2014: идеи для декора тыквы
Хэллоуин 2014: идеи для декора тыквы

Новини партнерів

Fresh

Краса

Гімнастика для обличчя: 7 вправ, які допоможуть зробити вилиці виразними

Сьогодні всі схиблені на ЗОЖ, адже воно допомагає відтягнути старіння. До того ж, не обов'язково робити різні ін'єкції, щоб омолодити обличчя або профілактувати появу зморшок. Досить просто зайнятися такою нехитрою справою, як фейсбілдинг.
Фітнес та здоров'я

7 найчастіших причин затримки менструального періоду

Регулярний менструальний цикл для жінки – ще один показник гарного здоров'я. А ось регулярні збої в ньому найчастіше свідчать про якісь проблеми та нездужання.
Фітнес та здоров'я

Порушення ритму серця: просто стрес чи хвороба?

Порушення ритму серця хоча б раз у житті виникають у кожного. Важливо не прогаяти момент і вчасно звернутися до лікаря, адже неправильний серцевий ритм може бути не тільки наслідком перевантажень або стресу. Іноді він свідчить про серйозні захворювання.
Фітнес та здоров'я

Як схуднути на Дюкані: демократична дієта для тих, хто любить поїсти

Загалом, бути на Дюкані, як і на Лубутенах, у тренді. Хоча, праця французького лікаря в дієтології, така ж класика, як шедеври Ван Гога у живописі чи мелодії Сібеліуса у музиці.