Самый вкусный торт с клубникой и творогом: без выпечки

Самый вкусный торт с клубникой и творогом: без выпечки
Любишь тортики, но не хочешь возиться с выпеканием? Предлагаем тебе рецепт красивого и очень вкусного торта с клубникой, который не нужно выпекать.

Этот нежный тортик с творогом и клубникой настолько легко приготовить, что с ним справится даже ребенок! Тесто для него готовится из песочного печенья, а начинка – из творога и клубники.

 

Ингредиенты: 

200 г клубники; 100 мл клубничного желе; 300 г песочного печенья; 100 г сливочного масла; 500 г творога; 400 мл сливок;  200 г сахара; 1 лимон; 25 г желатина.

Приготовление:

1. Печенье измельчи, смешай с маслом, перетри руками и выложи в форму. Утрамбуй. Поставь на час в холодильник. Желатин залей 50 мл кипятка, помешивай до растворения.

2. Творог взбей с сахаром и сливками, добавь желатин и сок лимона, хорошо перемешай и выложи на корж. Сверху положи клубнику и залей охлажденным желе. Поставь в холодильник до застывания.
 

Попередній пост
Непристойности во время секса: еще один способ возбудить мужчину
Непристойности во время секса: еще один способ возбудить мужчину
Наступний пост
Брэд Питт бросает Анджелину Джоли
Брэд Питт бросает Анджелину Джоли

Новини партнерів

Fresh

Шоубіз

«МастерШеф 13»: хто залишив шоу у 3 випуску – 24.02.2024

Після битви чорних фартухів кулінарний проєкт «МастерШеф 13» у 3 випуску залишив перший учасник.
Шоубіз

«МастерШеф 13»: чим кулінари-аматори здивували суддів у 3 випуску шоу

У новому випуску 13 сезону головного кулінарного реаліті країни «МастерШеф» на учасників чекали нові правила та зіркові гості.
Шоубіз

«24 лютого виявилося не початком, а наслідком»: як змінилися актори Олександр Сугак та Дмитро Вівчарюк за час вторгнення

За 24 місяці великої війни ми стали сміливішими й витривалішими. А ще вкотре переконалися, що потрібно жити сьогодні та не відкладати плани на потім.
Психологія

Боротьба з внутрішнім критиком: як збудувати здорову самооцінку

Самооцінка – це те, як ми психологічно та емоційно сприймаємо себе. І вона може впливати на всі сфери нашого життя – кар'єру, стосунки, фінансові статки.