Если болит спина: что надо делать утром

Если болит спина: что надо делать утром
Спина болеть не будет, если ты уделишь себе каждое утро буквально пару минут. Потратив утром 5-7 минут на эту зарядку, ты забудешь о болях в спине. Упражнения лучше делать на полу, но если матрац твоей кровати достаточно жесткий, занимайся, не вставая с постели.

1. Ляг на спину, подтяни колени к груди, обхвати их ладонями. Задержись в этом положении на секунду, затем расслабься. Снова подтяни колени к груди и приподними голову. Немного задержись и вернись в исходное положение. Повтори 4 раза.

2. В положении лежа, колени согнуты, ступни на полу, обними себя руками так, чтобы кончики пальцев коснулись лопаток. Локти должны «смотреть» в потолок. Сожми себя руками на секунду, затем покачай локтями из стороны в сторону.  

3. Повернись на живот, упрись локтями в пол. Теперь «пройдись» на предплечьях. Ноги при этом должны оставаться неподвижными. Бедра слегка покачиваются из стороны в сторону.

4. Ляг на спину, ноги прямые, руки вытянуты за головой. Приподнимай грудную клетку и плечи. Старайся не отрывать колени, бедра и голову от пола.
 

Попередній пост
О чем расскажет неприятный привкус во рту по утрам?
О чем расскажет неприятный привкус во рту по утрам?
Наступний пост
Мода лето 2014: Виктория Боня устроила парад бикини (фото)
Мода лето 2014: Виктория Боня устроила парад бикини (фото)

Новини партнерів

Fresh

Showbiz

До мурах: акустичний концерт KHAYAT на підтримку переселенців

Український співак KHAYAT презентував нову програму. Розповідаємо, як це було.
Краса

Для ніжних поцілунків: як правильно доглядати за шкірою губ

Шкіра на губах дуже ніжна та тонка, до того ж на ній немає сальних залоз, завдяки яким зволожується шкіра на обличчі та тілі.
Фітнес та здоров'я

Психологіня розповіла, як вагітній жінці спокійно виносити дитину під час війни

Сім місяців Україна героїчно протистоїть повномасштабному російському вторгненню.
Мода

Які речі можна та потрібно купувати на розмір більше?

Не знаю, як у вас, милі пані, але мені завжди хотілося бути на розмір менше… Тобто, ти отримуєш справжнє задоволення, коли замість звичної «емки» ти сміливо влазиш у «еску». А тут що, навпаки?