Холостяк Константин Евтушенко рассказал об одиночестве (фото)

Холостяк Константин Евтушенко рассказал об одиночестве (фото)
Константин Евтушенко, главный герой шоу «Холостяк 4», рассказал о том, почему не складывалась его личная жизнь до прихода в шоу.

Также Константин приоткрыл интригу и немного рассказал о первом свидании, на которое он пригласил, по совету друзей, Юлю, ведущую Первого автомобильного канала.

Юля устроила для Константина Евтушенко целый квест в первую же встречу и заставила искать ее по всему дому.

Однако мужчине такой сюрприз очень понравился. В итоге Костя очень долго общался с Юлей, угощал ее кофе и даже пригласил ее на первое экстремальное свидание.

«Моє перше побачення в проекті – спуск водоспадом разом з Юлєю. Це було дуже ризиковано та екстремально. 25 метрів суцільного водяного потоку! Сказати, що ми хвилювались – нічого не сказати))

Я це робив вперше. В якийсь момент подумав, що Юля відмовиться, але вона довірилась мені и впоралася зі страхом. Молодчинка!» – рассказал Константин в социальной сети.

СМОТРИ ФОТО Участницы, которых выбрал Константин Евтушенко

Также Костя ответил на вопрос, который волнует многих: «Как так получилось, что такой красивый и успешный мужчина не смог найти себе женщину в обычной жизни?»

«Дещо про холостяків. Багато хто вважає, що неодружені чи холостяки - це невдахи, які не можуть знайти собі жінку. Це не так. Cтатус «холостяка» – це свідомий вибір чоловіка, якого можна досягнути не раніше 27-28 років. До того ти просто «неодружений».

Причини можуть бути різними: ще не знайшов «саме ту», любиш сам планувати свій час, не потребуєш порад, вказівок чи просто не хочеш зупинятись на одній жінці, хочеш повністю присвятити себе батькам, друзям, роботі. У кожного свої причині, але важливим є те, що це твій свідомий вибір. Свого часу я свідомо зробив вибір на користь роботи і спорту. Це те, що було для мене важливо. До сьогодні. Сьогодні у статусі «холостяка» мене не приваблює нічого і я з радістю готовий його змінити!» – искренне признался Константин.СМОТРИ ФОТО Первого выпуска шоу «Холостяк 4»

А продолжение шоу "Холостяк 4" мы увидим уже сегодня, в 20-00 на канале СТБ.

ФОТО: m.vk.com/kostyantynyevtushenko

Попередній пост
Настоящая фигура Бритни Спирс далека от идеала: реальные фото звезды (фото)
Настоящая фигура Бритни Спирс далека от идеала: реальные фото звезды (фото)
Наступний пост
Что такое гемангиома
Что такое гемангиома

Новини партнерів

Fresh

Showbiz

Володимир Шумко розповів, як Instagram допоміг йому під час війни

Актор Improv Live Show Володимир Шумко волонтерив майже з першого дня вторгнення й багато чим завдячує своїм підписникам.
Краса

7 лікувальних та естетичних процедур осені для здоров'я та краси

Ще кілька тижнів – і настане осінь, благодатна пора для багатьох лікувальних та естетичних процедур.
Психологія

Страх сирен, гучних звуків під час війни: психологиня розповіла, як з ним впоратися

Звуки сирен, вибухів та навіть звичайної грози стали новою фобією українців. Усім нам тепер відомо, як це – боятися за власне життя та своїх рідних, хотіти кудись сховатися.
Психологія

Не на часі? Святкувати чи ні радісні дати: поради психолога

Війна, а у тебе весілля, ювілей, хрестини. Відкласти їх до перемоги чи влаштувати свято?