Тенотен - сила та настрій кожного дня!

Тенотен - сила та настрій кожного дня!
!
Іноді життя пригнічує. В результаті стресів, емоційних навантажень і неврозів все більша кількість людей стають схильні до депресивних станів. Вчені назвали депресію «хворобою» ХХІ століття.

Під час депресії у людини може виникати відчуття тривоги або розпачу, знижується самооцінка, може бути втрата апетиту та ваги. Людина стає дратівливою або, навпаки, байдужою до всього навколишнього світу.

Також змінюється і загальна поведінка: знижується концентрація уваги, втрачається працездатність і можливість проводити цілеспрямовані дії. Дуже часто на цьому ґрунті формуються шкідливі звички: вживання спиртних напоїв, куріння.

Від звичайного пригнічення депресія відрізняється тим, що людина не може впоратися з нею самостійно. Депресію необхідно лікувати. Мало хто знає, що деякі заспокійливі препарати (наприклад, які містять валеріану),  протипоказані при депресії. Справа в тому, що заспокійливі препарати можуть призвести до рухової та емоційної загальмованості, що ще більше посилить депресивний стан.

На допомогу прийде  безрецептурний лікарський засіб Тенотен, який має антидепресивну дію. Тенотен покращує працездатність та переносимість психоемоційних навантажень, зменшує дратівливість та нервову напруженість.

Тенотен допомагає підвищити концентрацію уваги та пам'ять. Що дуже важливо, Тенотен  не викликає загальмованості та дозволений до застосування навіть водіям. Курс лікування препаратом Тенотен складає – 1-3 місяці; при необхідності курс лікування можна продовжити до 6 місяців або повторити через 1-2 місяці.

Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням обов’язково прочитати інструкцію та проконсультуватись з лікарем. Зберігати в місцях недоступних для дітей.
РП МОЗ України UA/4206/01/01

САМОЛІКУВАННЯ

МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ

ВАШОГО ЗДОРОВ’Я

Попередній пост
Как за 10 дней похудеть на 5 кг без вреда для здоровья
Как за 10 дней похудеть на 5 кг без вреда для здоровья
Наступний пост
SALE! SALE! SALE! Праздник Шоппинга приближается!
SALE! SALE! SALE! Праздник Шоппинга приближается!

Новини партнерів

Fresh

Showbiz

До мурах: акустичний концерт KHAYAT на підтримку переселенців

Український співак KHAYAT презентував нову програму. Розповідаємо, як це було.
Краса

Для ніжних поцілунків: як правильно доглядати за шкірою губ

Шкіра на губах дуже ніжна та тонка, до того ж на ній немає сальних залоз, завдяки яким зволожується шкіра на обличчі та тілі.
Фітнес та здоров'я

Психологіня розповіла, як вагітній жінці спокійно виносити дитину під час війни

Сім місяців Україна героїчно протистоїть повномасштабному російському вторгненню.
Мода

Які речі можна та потрібно купувати на розмір більше?

Не знаю, як у вас, милі пані, але мені завжди хотілося бути на розмір менше… Тобто, ти отримуєш справжнє задоволення, коли замість звичної «емки» ти сміливо влазиш у «еску». А тут що, навпаки?