Беспорядки под Радой 31 августа: певица Руслана обратилась к украинцам

Беспорядки под Радой 31 августа: певица Руслана обратилась к украинцам
После беспорядков в Киеве 31 августа и трагических событий под Радой украинская певица и общественный деятель Руслана Лыжичко разместила в микроблоге пост.

В своем микроблоге певица Руслана Лыжичко оставила длинный пост, в котором украинцам после трагических событий в Киеве под Верховной Радой 31 августа:

"Звертаюсь до всіх моїх однодумців!

Сьогодні відбулися досить знакові та драматичні події.

Знову в Києві смерть.

1. Знову влада, бездарна і недолуга, обрала мову сили замість мови аргументів. Я маю на увазі глобальне прийняття рішень та змін, а не дії силовиків під Парламентом (ми це вже проходили)
2. Знову в Раді з’явилася ситуативна “ширка” з пропрезидентської та пропартійнорегіональної більшості (ми це вже проходили)
3. Знову на обрії окреслено з’явилися “підсилені” повноваження Президента шляхом конституційних змін та диктат одної політичної сили в Парламенті (ми це вже проходили)
4. Знову кривава провокація, поранені, смерть та звинувачення опонентів у всіх смертних гріхах з ціллю дискредитувати саму суть існування та справедливості іншої точки зору, моделі, світогляду (ми це вже проходили)
5. Знову в народне обурення встроюються елементи та декорації, що створюють враження безладу, ненависті та естремізму. Зі страшними наслідками і залякуванням людей. (це вже було на північ від нас, так сформувався режим кривавого ліліПутіна)
Прошу всіх, хто не залишає надій на зміну та демонтаж Системи, хто вірить в Україну, не опускає рук, залишається активним, небайдужим, щирим, готовим до активних дій для будівництва держави третього тисячоліття зберегти віру та потенціал. Не здаватись. І не зраджувати собі і своїй совісті.

 Как помочь себе и ребенку справиться со стрессом в военное время

Вам будуть говорити, що ви винні у тому, що сталося. Вам будуть говорити, що насправді все так і має бути. І що все обговорювалось і узгоджувалося з народом. Що чорне це біле, а біле це чорне. Так сказали не на півночі, а на заході. Що іншого шляху нема. Що для того, щоб розв’язати ситуацію на Донбасі, треба, щоб Президент призначав та звільняв префектів по всіх територіальних громадах. Якщо ви не бачите зв’ язку, тоді вам краще взагалі в такі питання не лізти. Що спекуляції з гривнею та корупція – це наслідки війни. Що ростріл в упор в Іловайську – це провина дезертирів. Але час, коли за нас говорили і за нас вирішували, минув.
І жодне життя не варте того, щоб його віддавати за зміни в Конституції. Конституція пишеться не для партій, не для президентів, і навіть не для заходу зі сходом. Конституція пишеться для України і її народу.
Я різко засуджую тих, хто використав силу, зброю та пролив кров. Ці люди заслуговують на кару. Жорстоку кару.
P.S. Щодо моєї участі в cьогоднішньому протесті, мене вразила кількість партійних прапорів та символіки (ми це теж вже проходили).
Я вважала для себе неприйнятним виходити на передвиборчі та партійни агітаційні активності, це мене відштовхнуло, тому я розвернулася і поїхала додому.
Жахливі новини мене ще більше переконали, що в цій трегедії нема позитивних героїв – зло породило зло, насилля – насилля, зневага – зневагу.
Нам будувати державу майбутнього. І берегти життя кожного українця.
Якщо здамося, нас чекає ще не один Іловайськ. Будуть знищені всі рухи – добровольчі, волонтерські, незалежні громадські. Все, що не дає повернутись Системі у свою звичну домінуючу позицію."

 Что делать, если в результате военных действий пострадало жилье?

За несколько часов до этого обращения на странице Русланы появился такой пост:

"Я ніколи не виправдовувала і не виправдовуватиму насилля, безлад і ненависть.
Це те, що нам нав'язали і продовжують нав'язувати з півночі.
Я говорю про те, ЯК влада намагається досягати своїх цілей.
Якби людям було зрозуміло і прозоро пояснено, чому так підсилюються повноваження Президента через зміни Конституції, можливо, ситуація під Верховною Радою була би інакшою.
А поки виглядає так, що під "ситуацію на Донбасі" та "мінські домовленості" "режим Януковича" змінюється "режимом Порошенка".
Не буде цього!
Під будь-яким прізвищем!
Бо вже було."

Напомним, от взрыва гранаты около Верховной Рады погибли трое военных: 25-летний Игорь Дербин из Херсонской области, Дмитрий Сластиков из Желтых Вод Днепропетровской области и солдат срочной службы Костина Александр Сергеевич из Херсонской области. Министр внутренних дел Арсен Аваков заявил, что в данный момент шестеро раненных пребывают в тяжелом состоянии. Всего вследствие трагических событий под в Киеве под Радой 31 августа пострадало около 130 человек.

Предыдущий пост
Как перестать беспокоиться и научиться контролировать эмоции
Как перестать беспокоиться и научиться контролировать эмоции
Следующий пост
Внимание, фотоконкурс от Проспан: "Стань звездой журнала "Твой малыш""!
Внимание, фотоконкурс от Проспан: "Стань звездой журнала "Твой малыш""!

Новости партнёров

Fresh

Showbiz

Судья шоу «МастерШеф» Владимир Ярославский рассказал, есть ли у него романа с Ольгой Мартыновской

На YouTube канале журналистки Рамины Эсхакзай «RAMINA» вышел новый выпуск с ресторатором, звездным поваром и судьей проекта «МастерШеф» Владимиром Ярославским.
Showbiz

Хмара, Остапчук, Мірошниченки, Христов, Добринін, Гвоздьова та інші у відеокліпі Darisha «Під вінницьким дощем»

До дня Збройних Сил України Darisha презентувала довгоочікуваний відеокліп «Під вінницьким дощем».
Психология

5 книг, которые подарят вдохновение на все зимние праздники

В 2018 году американская компания Slumber Cloud провела исследование о самочувствии в рождественский период. Оказалось, что многие выгорают еще до 25 декабря.
Showbiz

Звезда сериала «Голова» Полина Фролова вспомнила, какие сюрпризы получала в День святого Николая в детстве

Актриса сериала «Голова» Полина Фролова рассказала об особом человеке в его жизни.