Из-за дыма в Киеве закрыли школы (фото)

Из-за дыма в Киеве закрыли школы (фото)
Киевские власти решили закрыть школы из-за дыма в Киеве, который возник в результате лесных пожаров между Броварами и Зазимьем районы.

Еще с ночи Киев из-за лесных пожаров затянуло дымом, который наблюдается в центре столицы, Троещине, Оболони, Дарнице и других районах.

В связи с этим киевские власти решили в четверг, 3 сентября, сократить учебный день, а в пятницу, 4 сентября, учебный процесс вообще отменили.  Правда, решение КМДА носит рекомендательный характер.

 Дым в Киеве: концентрация вредных веществ в воздухе превышена в 18 раз (фото)

«У зв’язку з розповсюдження на території Києва продуктів горіння пожеж, що виникли у 30-кілометровій зоні в Київській області, а також через високу температуру повітря, комісією з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при КМДА було прийнято рішення рекомендувати призупинити навчальний процес у столичних школах», - говорится в сообщении Киевской городской администрации.

 Дым в Киеве из-за горящих торфяников: техника безопасности для детей и взрослых

Заместитель главы КГГА Анна Старостенко рекомендует родителям не отводить детей в садики и школы уже сегодня, 3 сентября:

«Оскільки існує ризик розповсюдження продуктів горіння пожежі, що виникла в Київській області, на деякі райони Києва, ми не рекомендуємо вести дітей в дитсадки та школи. Тим не менше, в усіх навчальних закладах буде створено чергові групи для тих дітей, яких не буде змоги залишити вдома. Вони перебуватимуть у приміщенні і не будуть виходити на вулицю».

Фото vk.com

Попередній пост
Ирина Шейк готовится к свадьбе!
Ирина Шейк готовится к свадьбе!
Наступний пост
Как отказаться от сладкого: советы диетолога Светланы Фус
Как отказаться от сладкого: советы диетолога Светланы Фус

Новини партнерів

Fresh

Психологія

Не на часі? Святкувати чи ні радісні дати: поради психолога

Війна, а у тебе весілля, ювілей, хрестини. Відкласти їх до перемоги чи влаштувати свято?
Showbiz

Люди виходили з машин та хором кликали Басю: Олена Фроляк розповіла про домашню улюбленицю

8 серпня, у Всесвітній день котиків, ми згадуємо різні історії про наших пухнастиків. Адже ці милі вусо-лапо-хвостики наповнюють життя фарбами.
Психологія

Як не стати жертвою шахраїв під час війни: ознака афери, яка має вас насторожити

Ведуча проекту «Аферисти в сітях» Олена-Крістіна Лебідь підказала нюанс, який може видати зловмисника.
Психологія

Боюся віддавати дитину до школи через війну: що робити?

До початку нового навчального року менше місяця. І, звісно, батьків турбує питання – як виглядатиме навчання в умовах війни, і чи безпечно взагалі віддавати дітей у школи?