Фаянсове весілля: особливості 9 річниці шлюбу

Фаянсове весілля: особливості 9 річниці шлюбу
Символізує дату 9 років спільного життя найдивовижніший матеріал – фаянс. Опок, загартований випалом у печі, облитий глазур'ю та прикрашений письменами, з одного боку матеріал крихкий, з іншого – стабільний і дорогий.

А квітковим символом 9-ти років шлюбу стала сонячна квітка – польова ромашка.

Традиції та подарунки на 9-у річницю шлюбу

Фаянсове весілля 9 років із дня укладання шлюбу дата не кругла. Вона не вважається ювілейною, але її традиційно заведено відзначати. Нехай не широко, а в тісному сімейному колі або з виїздом на природу. Але кожен спільно прожитий подружжям рік – це величезний внесок у формування подружніх взаємин.

годовщина 9 лет совместной жизни

На думку психологів, на 9 рік шлюбу настає переломний момент. Відносини між подружжям можуть увійти в кризу, і вихід із ситуації не однозначний. Може тому фаянс символізує дев'яту річницю з дня укладання шлюбу.

На 9 років – фаянсове весілля, прийнято подружжю дарувати один одному всілякі приємні та дорогі дрібниці. Дружина може піднести чоловіку потужну печатку з дорогоцінним каменем або із зображенням його знаку Зодіака.

Читайте также

Що подарувати дружині на фаянсове весілля

Чоловіком на 9 років подружнього життя дружині даруються дорогі подарунки. Це можуть бути ювелірні вироби з фаянсовими вставками:

  • брошки;
  • кулони;
  • підвіски;
  • кільця;
  • сережки;
  • набори прикрас із дорогоцінних металів.

Ранковий букет ромашок, залишений на тумбочці в день 9-ї річниці з дня весілля, і символічний, і приємно порадує дружину.

подарки на фаянсовую свадьбу

Фаянсове весілля 9 років спільного життя може бути відзначено спільним походом магазинами для придбання нового посуду. Ця дата ніби створена для оновлення столових сервізів.

Святкування фаянсового весілля

Дев'яті роковини особливо не афішують, віддаючи перевагу тісному сімейному колу та обмеженій кількості запрошених друзів, адже попереду кругла дата. Існує дивовижна традиція святкування 9 років спільного життя – фаянсового весілля. На накритий для гостей стіл виставляється дев'ять різних тарілок. Вони символізують кожен рік із життя сімейної пари. На початку святкового обіду, поки не був сказаний перший тост, подружжя удвох піднімає кожну тарілку і розбиває її об підлогу. У цей момент гості дружно вимовляють прикольні привітання з 9-ми роковинами з дня весілля, і голосно рахують до дев'яти. Уламки залишаються на підлозі до закінчення вечірки.

Читайте также

Психологи вважають, що церемонія биття посуду – дуже дієвий метод зняття стресів і напруженості між подружжям, а фарфорове весілля, або 9-ть років шлюбних зв'язків, стало зручним приводом для відновлення взаємин.

Що подарувати друзям на фаянсове весілля

З недавніх пір, щойно побутовий рівень наповнився технологічними новинками, стало прийнято дивувати друзів креативними презентами. Так, на 9-у річницю спільного життя стало прийнято дарувати не фаянсовий посуд, а декоративні тарілки з фотодруком.

Подарунком можуть стати величезні страви на підставках, із зображенням подружжя. Або фаянсові тарілки з написаними на них іменними привітаннями до дати 9 років з дня весілля.

Найкращим подарунком на 9 років шлюбу вважається великий набір фаянсових тарілок – найпотрібнішого та вкрай необхідного у побуті кухонного посуду. Оригінальним та дорогим подарунком на 9-річчю спільного життя стане справжній гжель. Втім, вибір подарунка для друзів може бути різним. Головне, щоб у господарстві це була потрібна річ.

Наступний пост
Жерстяне весілля
Жерстяне весілля: святкування 8 років від дня укладання шлюбу

Новини партнерів

Популярне

Сервіси