Что маникюр может рассказать о твоем характере
Що манікюр може розповісти про твій характер

Що манікюр може розповісти про твій характер

275

Напевно, ти звертала увагу на те, що дівчата вибирають один і той же відтінок лаку, коли приходять до майстра на процедуру манікюру.

Психологи кажуть, що твої вподобання до того чи іншого кольору лаку, з'являються не просто так. Адже любов до того чи іншого кольору показує твій внутрішній світ. Давай розбиратися, про що саме йде мова. 

Червоний лак

Якщо ти завжди вибираєш червоний колір лаку (або частіше за все), це означає, що тобі не бракує впевненості у собі. Ти мрієш про реалізацію і готова будувати кар’єру.

Психологи кажуть, що дівчата с червоним кольором лаку без страху обирають тих чоловіків, котрі їм по-справжньому подобаються та не будуть жити у відносинах, які не доставляють ніякого задоволення.

Синій лак

Дівчата, які люблять синій лак, оптимістично відносяться до життя та завжди відкрити до чогось нового. Так, вони знають чого хочуть та досягають свого.

В ТЕМУ: 

Крім того, спеціалісти вважають, що синій – це колір творчих особистостей.

Нюдові відтінки

Якщо ті вибираєш пастельні відтінки покриття, це говорить про твою романтичну натуру. Та про те, що кохання – це головне в твоєму житті.

Такі дівчата дуже жіночні та не можуть жити без чоловічої уваги.

Рожевий лак

Про дівчат, які постійно повертаються до рожевих відтінків, говорять так: «двчина-дівчина». Ти любиш буди маленькою принцесою. І, так, твоєму чоловікові дуже повезло. Адже поруч с тобою він завжди відчуватиме себе справжнім чоловіком.

Вишневі відтінки

Психологи вважають, що вишневі відтінки обирають дівчата, які люблять секс. Якщо ти серед них, отже ти не боїшся своєї сексуальності і вміло користуєшся нею.

В ТЕМУ: 

А також знаєш, які чоловіки тобі потрібні.    

Фото: PinterestНовости партнеров:


Загрузка...