Destinations.Ukraine презентовав спеціальний випуск присвячений чудовому місту Львову ​​​​​​​
Destinations.Ukraine

Destinations.Ukraine презентував спеціальний випуск, присвячений чудовому місту Львову

153

Мультимедійний гід преміального формату по Україні для іноземних гостей та експатів Destinations.Ukraine об’єднав дипломатів та бізнес для обговорення перспектив розвитку Львівського регіону.

28 червня 2018 року Edipresse Media спільно з посольством Швейцарії в Україні при підтримці Спілки Українських Підприємців (СУП) провів урочисте прийняття для бізнес та дипломатичної еліти України та Львівського регіону. Захід проходив на території мальовничого готелю "Citadell Inn" Hotel & Resort у Львові.

Певец Святослав Вакарчук

Прийняття з привітальним словом відкрили президент Edipresse Media Інна Катющенко, надзвичайний і повноважний Посол Швейцарії в Україні Гійом Шойрер та виконавчий директор Спілки Українських Підприємців Катерина Глазкова.

Президент Edipresse Media Инна Катющенко

Інна Катющенко

Посол Швейцарии в Украине Гийом Шойрер и президент Edipresse Media Инна Катющенко

Серед гостей – голова Львівської обласної адміністрації Олег Синютка, головна редакторка і співзасновниця «Видавництва Старого Лева» Мар’яна Савка, відомий львівський скульптор Володимир Цисарик, художниця та співзасновниця бренду Couture de Fleur Олена Онуфрів, представники дипломатії, культурної сфери та різних галузей бізнесу західного регіону.

Владимир Цисарик, Гийом Шойрер, Олена Онуфрив

Володимир Губницький, Богдан Козак, Ярослав Хариш

Прийняття стало прекрасною можливістю за келихом шампанського обговорити економічну привабливість регіону та нові можливості для співпраці.

Бриллиантовый партнер мероприятия – Ювелирный Дом ZARINA.

В рамках заходу було презентовано спеціальний випуск Destinations.Ukraine, присвячений чудовому місту Львову та людям, які в ньому живуть і працюють. Активні та динамічні зміни львівського регіону потрібно показувати інвесторам та туристам, створюючи позитивний імідж України в світі. Це головна ціль проекту Destinations.Ukraine, в фокусі якого – успішні українські бізнесмени, громадські діячі, творча та культурна еліта – люди, що створюють обличчя нашої країни.

Катерина Глазкова и Ростислав Вовк

Мирослава Макаревич и Гийом Шойрер

Катерина Глазкова и Михаил Котов 

Сладкий партнер вечера – мороженое Limo.

Олег Кузнецов / Kreston GCG

Партнер мероприятия во Львове, компания Kreston GCG представляет в Украине международную сеть Kreston International, одну из ведущих мировых организаций в сфере аудиторских и консалтинговых услуг.

Атмосферу вечора доповнили виступи відомого швейцарського джазового бенду DAVE FEUSI & THE GROOVE GANG, а також віртуоз-оркестру KIEV TANGO PROJECT та показ нової колекції COUTURE DE FLEUR.

Ведущий презентации Андрей Чемес

Dave Feusi & the groove gang

Couture de Fleur 

Львів – є трендсеттером серед регіонів України, як з точки зору реалізації туристичного потенціалу регіону, так і на рахунок цікавих та масштабних бізнес-проектів. Важливо донести до міжнародної спільноти всі ці надбання та залучити потенційних інвесторів до подальшого розвитку регіону. Ми впевнені, що, як медіа, можемо активно впливати на інвестиційний клімат в регіоні. Чекайте на нові проекти Destinations 

– говорит генеральний директор Edipresse Media.

Destinations.Ukraine

Генеральный директо "Эдипресс Медиа" Наталья Бойко и Виолетта Скодорова 

Давай дружить в Инстаграм!Новости партнеров:


Загрузка...