Сергей Притула опубликовал трогательное письмо-послание покойному отцу
Сергей Притула

Сергей Притула поделился трогательной историей о покойном отце

1223

Телеведущий Сергей Притула растрогал украинцев рассказом о своем покойном отце Дмитрие, которому 4 сентября исполнилось бы 65 лет.

В свои 36 лет Сергей Притула не только успешный и востребованный телеведущий, но и любящий муж и заботливый отец. 

Сергей Притула женой

В ТЕМУ: «Х фактор 8»: украинские звезды попытались объяснить феномен Олега Винника

В своих интервью мужчина всегда с трепетом рассказывает о любимой жене Екатерине, а также о воспитании своих детей – 8-летнего сына Дмитрия и 2-месячной дочки Соломии. 

Сергей Притула с сыном

Сергей Притула с дочкой

В ТЕМУ: Дмитрий Черкасов обратился к новому герою шоу "Холостяк"

А на днях телеведущий растрогал своих фолловеров в соцсетях рассказом о своем отце Дмитрие, которому 4 августа исполнилось бы 64 года, однако почти 12 лет назад он ушел из жизни. 

Сергей Притула

В ТЕМУ: Тоня Матвиенко поделилась редким фото своей 17-летней дочери Ульяны

Свою трогательную историю Сергей Притула сопроводил редкими фотографиями из детства. В кадре ведущий позирует с отцом и с одним из своих старших братьев.

Сьогодні батькові виповнилося б 64! Була б гучна забава у Тернополі, родина та друзі зі всієї країни, певно б і "Вар’яти" виступали. І тато був би дуже щасливим, трохи ніяковіючи від надмірної уваги і танучи від обіймів онуків. 

Але скоро вже 12 років, як його немає. Проте, татова присутність відчувалась всі ці роки, позаяк, скільки було життєвих ситуацій, коли якась складна справа вирішувалась незнайомими людьми із формулюванням: "ваш батько мені колись дуже допоміг", "ваш тато нам не відмовляв у допомозі, чого ми маємо?" або "з поваги до світлої пам’яті вашого батька, ми зробимо це безкоштовно". 

Сергей Притула с папой

В ТЕМУ: Мила Кунис неожиданно стала блондинкой и сделала себе каре

Замість гучного застілля тепер, в цей день, у нас церква, свічка і тиха молитва. Спогади і перегляд стосів фотографій, які фіксували ту чи іншу мить нашого з братом щасливого дитинства під крилом того, хто навчив головних принципів, які ми зараз передаємо своїм синам: найцінніше, що маєте у житті це ваше слово! Обіцяне завжди потрібно виконувати, якщо хочете, щоб люди сприймали вас серйозно. Ми, Притули, ніколи нікому нічого не винні. Навчіться жити не залазячи у борги! 

Все життя працюючи на керівних посадах, батько примудрився не нажити відвертих ворогів ні собі, ні нашій родині. А мені з братом пояснював поведінку в контексті субординації, щоб стосунки з підлеглими не перетворились у зверхність чи панібратство, а з керівництвом на підлабузництво чи страх. 

В міру суворий, але носив на руках. Квартир і машин нам з братом не купував, але дав разом з мамою хорошу освіту і, здається, нормальне виховання! 

Сергей Притула с папой и братом

В ТЕМУ: «Холостяк 8»: названо имя главного героя нового сезона шоу

Останню третину життя тато пропрацював керівником збаразького райавтодору. Дуже пишався тим, що в 90-их то була одна з двох установ у Збаражі, де не було затримок по зарплаті. Маючи теоретично дуже "хлібне місце", був об’єктом кпинів з боку колег, бо: як так можна, щоб начальник райавтодору і 8 років будував собі хату?; хлопці, є гроші будуєм, немає чекаєм; тю, та за гроші дурний побудує, ти без грошей побудуй! 

Думаю, що в Раю однозначно мають бути дороги. Якщо так, то я за татка спокійний. Він і далі, там на небесах, продовжує працювати керівником Рай-автодору! Дякуємо тобі, тату!

Фото в тексте: Facebook.comПрочти это:

Сергей Притула

«Запомнится надолго»: сын Сергея Притулы встретил день рождения в травматологии

Сергей Притула

«Мои»: Сергей Притула растрогал Сеть редким фото с красавицей-женой и детьми

Сергей Притула

«Спасибі за недоспані ночі»: Сергей Притула невероятно трогательно поздравил маму с Днем рождения

Новости партнеров:


Загрузка...