Величне століття Нова володарка. Самые сексуальные парни в продолжении Величественного века
Величне століття

«Величне століття. Нова володарка»: ТОП-4 красеня серіалу, які підкорять твоє серце

633

24 вересня на телеканалі «1+1» та на нашому сайті відбудеться прем’єра турецького серіалу «Величне століття. Нова володарка» — продовження історії кохання Роксолани й султана Сулеймана.

В продовжені серіалу "Величне століття" Османську імперію очолить нащадок султана Сулеймана – юний Ахмед І, а його серце підкорить наложниця Анастасія, яку згодом зватимуть Кесем.

Величне століття. Нова володарка главные герои

Окрім цікавого сюжету, інтриг і постійної боротьби за кохання та владу, увагу жіночої аудиторії приверне ціла плеяда талановитих та популярних турецький акторів, які виконали головні ролі. 

Екін Коч

Турецький красень зіграв одну з ключових ролей серіалу молодого султана Ахмеда І, який щойно зійшов на престол та без тями закохався у свою наложницю Анастасію. Йому довелось втілити на екрані образ недосвідченого молодого правителя, якому належить повернути владу над імперією із рук своєї впливової бабусі. 

Величне століття. Нова володарка актеры главный герой

Молодий актор пишається тим, що успішно пройшов проби й став частиною серіалу "Величне століття. Нова володарка", адже це не тільки чудовий шанс для кар’єрного росту, а й можливість відчути духовну силу людей епохи Османської імперії. У вільний час Екін захоплюється грою у шахи, футболом, баскетболом і боксом. 

В ТЕМУ: «Король десертов»: смотреть онлайн 1 выпуск от 05.09.2018

Берк Джанкат

Актор зіграв роль Іскендера, молодого яничара, який через ніжні почуття до Кесем проходить через складні випробування. Душа Іскендера розривається між відданістю падишаху та коханням до його фаворитки. 

Величне століття. Нова володарка Берк Джанкат

Берк успадкував художній талант батька і мав стати графічним дизайнером, але, навчаючись в університеті, захопився акторською майстерністю. Його часто запрошували на зйомки рекламних роликів, але справжня слава прийшла після виходу серіалу "Величне століття. Нова володарка".

Мехмет Куртулуш

У серіалі "Величне століття. Нова володарка" він втілив образ Дервіша Паші – мудрого, відданого та сильного захисника султана Ахмеда І, який протягом усього життя приховує свої почуття  до матері падишаха Хандан Султан. 

Мете Хорозоглу Мехмет Куртулуш

Потяг до творчості Мехмет відчув ще в дитинстві. У старших класах він уже грав на сцені театру. Режисери швидко помітили талант хлопця й запросили на перші зйомки. У списку кінодосягнень Куртулуша – ролі у більш ніж 20 стрічках. 

В ТЕМУ: «Холостяк 9»: биография, увлечения и бывшие отношения Никиты Добрынина

Мете Хорозоглу

Турецький актор зіграв роль мужнього Зюльфікара Паші, якому султан Ахмед відвів відповідальну місію – бути охоронцем покоїв. Мете завжди отримував багато пропозицій від продюсерів, але до вибору ролей завжди ставився серйозно, погоджувався не на всі зйомки. Хорозоглу грає тільки тих персонажів, які йому імпонують, з якими він знаходить спільні риси.

Величне століття. Нова володарка Мете Хорозоглу

Фото в тексте: пресс-служба канала 1+1

Давай дружить в Инстаграм!Прочти это:

Величне століття. Імперія Кесем

«Величне століття. Імперія Кесем»: смотреть онлайн 100 серию

Величне століття

«Величне століття. Імперія Кесем»: смотреть онлайн 95 серию

Величне століття

«Величне століття. Імперія Кесем»: смотреть онлайн 96 серию

Новости партнеров:


Загрузка...