Сколько зарабатывает СММ-специалист в Украине
Скільки заробляє спеціаліст з СММ в Україні

Скільки заробляє спеціаліст з СММ в Україні

223

Постити котиків та заробляти за це гроші? Чому б і ні. СММ-спеціалісти сьогодні, як ніколи, потрібні ринку. Давай розберемось скільки ж можуть заробляти в Україні чарівники соціальних мереж.

Сидіти у красивій кофейні та працювати з красивим контентом – саме так уявляє багато хто собі роботу СММ-спеціаліста. Чи так це насправді?

Про СММ

На сьогоднішній день задача СММ-спеціаліста будь-якої комерційної структури – забезпечувати продажі через соціальні мережі. Іноді задачею являється популяризація бренду у мережі, але все частіше власники бізнесу хочу продажів.

Робота СММ-щика полягає у тому, щоб проаналізувати аудиторію компанії, зрозуміти, що саме та в якій соціальній мережі ей потрібно та зробити підходящий контент, який знайде відгук у серці аудиторії.

Крім того, СММ-менеджер має вести пряму комунікацію с клієнтами бренду в соціальних мережах та вміти працювати з негативом, який виникає.

Важливо: окрім цього, СММ-щик повинен збільшувати групу бренду та робити все, щоб лайків на сторінці було якомога більше.

Плюси та мінуси роботи в СММ

В ТЕМУ: 

До плюсів роботи СММ-менеджера можна віднести:

  • можливість працювати не в офісі;
  • можливість вести не один проект, а декілька. Головне – навчитись правильно розподіляти свій робочий час;
  • можливість проявляти творчість;
  • можливість створити свій бізнес без великих вкладень.

Мінуси:

  • комунікація з різними замовниками та аудиторією. Часто ця комунікація може вестись і не у робочий час. Але це гарний навик, який знадобиться тобі у будь-якому проекті. Тому вивчай мистецтво комунікації;
  • написання аналітичних звітів. Без аналітики у СММ нікуди, тому постарайся полюбити цифри, хоч трошки;
  • необхідність постійно навчатись (хоч для когось це плюс). Соціальні мережі постійно змінюють свої алгоритми і те, що працювало ще 2 місяці назад, сьогодні може зовсім не давати результат. Тому прийдеться навчатись.

Скільки можна заробляти в СММ

Якщо говорити про середню зарплатню у компаніях, які наймають СММ-менеджера на фул тайм, вона складає 11-13 тисяч гривень.

В ТЕМУ: 

Якщо ж ти плануєш працювати на себе, дохід буде залежати від кількості клієнтів. Зазвичай, менеджери за нескладний проект на фрілансі берусь із замовника 100-150 доларів у місяць. Ця сума може бути і вища, в залежності від складності проекту.Прочти это:

10 правил эффективной работы на фрилансе

10 правил эффективной работы на фрилансе

10 простых советов, как сделать рабочее место более комфортным

10 простых советов, как сделать рабочее место более комфортным

20 простых ответов на сложные вопросы во время собеседования

20 простых ответов на сложные вопросы во время собеседования

Новости партнеров:


Загрузка...