Як правильно готуватися до фотосесії

Як правильно готуватися до фотосесії

Оскільки улюблене заняття всіх дівчат – фотографуватися, кращі подруги Туся, Дуся і Віка Дайнеко вирішили поділитися секретами підготовки до серйозної фотосесії.

ДУСЯ: По-моєму, фотографія – дуже серйозна справа! Якось я захопилася нею – і розібралася у витримках та діафрагмах.

Тепер знаю, що для портрета найкраще виставляти максимальні значення за цими параметрами – тоді фон на картинці буде привабливо розмитим.

Щоб знайти свій ракурс, треба багато і по-різному зніматися – тут спрацьовує тільки метод спроб і помилок. А щоб фігура в кадрі не спотворювалася, треба тримати камеру паралельно підлозі.

 

ВІКА: Обожнюю  фотографуватися! Постійно знімаю себе сама і викладаю щось новеньке в Instagram.

По-моєму, головне у фотографії – це не знання технічних деталей, а впевненість у собі й цікава історія!

Я брала участь у тисячах найрізноманітніших фотосесій – кращими виходили кадри з цікавим сюжетом і гарним настроєм.

 

ТУСЯ: Дуже важливий момент будь-якої фотосесії – це цілковите взаєморозуміння між фотографом і моделлю! Знімальна команда має заздалегідь обговорювати всі деталі і шукати спільний знаменник у принципових питаннях.

Ніщо не повинно заважати зближенню навіть в особливі для всіх дівчат дні. Добре, що тут нам допомагають нові прокладки, які забезпечують до 100 % захисту від протікання і до 0 % запаху. Завдяки їм ми можемо брати участь у найрізноманітніших зйомках будь-якого дня місяця – і почуватися абсолютно впевнено і в кадрі, і поза ним!

 

Експерт зі стилю сайту devchat.ru Клавдія Модна: «Макіяж для зйомки має бути яскравішим від повсякденного (камера частково його «з’їдає»). Не шкодуй туші – зроби вії густими, наведи верхні повіки. Підбери тон під колір шкіри і замаскуй жирний блиск матовою пудрою. Освіжи обличчя рум’янами». Більше корисних порад шукай на devchat.ru!Новости партнеров:


Загрузка...
Еще