Виставка картин арт-проекту ‘Дитяча фантазія’

Виставка картин арт-проекту ‘Дитяча фантазія’

12 листопада 0 19:00 в Центрі сучасного мистецтва М17 відбудеться офіційне відкриття виставки картин арт-проекту «Дитяча фантазія», яка триватиме з 11 по 21 листопада.

Арт проект «Дитяча фантазія» - це проект організований для дітей дитячого онкологічного відділення Національного Інституту Раку та онкогематологічного відділення НДЛС «Охматдит», за підтримки даних медичних установ.

Протягом липня-серпня громадська організація «Здорове людство» за підтримки художників Студії Художня Майстерня Борисенко проводили майстер класи для діток з метою  підвищення їх емоційного стану під час інтенсивного лікування та створення позитивно-емоційно сприятливого клімату для їх перебування в лікарнях. В результаті даних майстер класів отримано близько 70 дитячих робіт, 50 із них будуть представлені на виставці.

Мета виставки – показати красу дитячої творчості та допомогти матеріально тим онкохворим діткам, які цього потребують. Допомагаючи, ви даєте можливість реалізувати діткам намальовані мрії та фантазії.


 

Ще одним завданням виставки – є звернення уваги відвідувачів на своє власне здоров’я, адже онкологічні захворювання виявленні на ранніх стадіях виліковні. Для кожної людини є необхідним проходження щорічного повного обстеження свого організму, адже лише так, можна контролювати і відстежувати стан свого здоров’я. В зв’язку з цим, кожний відвідувач виставки отримає знижку на проведення діагностики свого організму, а деякі, -  отримають шанс зробити це безкоштовно.

На відкритті виставки буде виступати група «В.О.Д.А.».

Вхід – вільний. Місце проведення – Центр сучасного мистецтва М17 (Київ, вул. Горького (Антоновича), 102-104) Партнери – компанія Ladybird biotech, Художня Майстерня Борисенко, Центр сучасного мистецтва М17, Бренд Імідж Консалтінг.

Завітайте на виставку, допоможіть дітям подолати онкологію та отримайте можливість перевірити своє власне здоров’я.Новости партнеров:


Загрузка...
Еще