Велике Гастрономічне свято на Контрактовій від сім’ї ресторанів «Козирна Карта» та еко-бренду «Мороша»

Велике Гастрономічне свято на Контрактовій від сім’ї ресторанів «Козирна Карта» та еко-бренду «Мороша»

З 25 грудня по 11 січня Контрактова площа заживе по-новому – у форматі феєричного свята смачної їжі та хорошої музики. У цей період Сім’я ресторанів «Козирна Карта» та еко-бренд «МОРОША» запрошують киян та гостей міста на Гастрономічне свято «Казки старого Подолу».

З 12:00 і до пізнього вечора гостей будуть радувати улюбленими стравами та напоями різних кухонь світу кращі ресторани «Козирної Карти».

Будиночок справжнього Діда Мороза, атракціони, творчі майстер-класи, ярмарок, покази колекцій одягу та аксесуарів від ведучих українських дизайнерів, квести та конкурси… Ідей для приємного дозвілля усієї родини знайдеться маса!

Вечірній блок розваг на Гастрономічному святі передбачає концерти українських виконавців на великій сцені, змонтованій спеціально для проекту «Казки старого Подолу».

У програмі: виступи братів Борисенко, гуртів «Заклепки», «Мармелад», The Cabaliers, Nravitsi, «Блонді», «Бангладеш», Sun Radio, Anna Maria.

2 січня на святі на Контрактовій запалить публіку популярний вітчизняний гурт С.К.А.Й. 7 січня зі своєю атмосферною музикою на Поділ ввірвуться «АнтитілА», а 10 січня очікуємо в гості із приголомшливим концертом O.Torvald!

Вхід на всі заходи Гастрономічного свята «Казки строго Подолу» вільний.

Генеральний спонсор заходу еко-бренд «МОРОША».

Партнер заходу – Coca-Cola.

Свято відбудеться за підтримки Подільської РДА.

Чекаємо на вас!

Буде дуже смачно та весело!

Детальна програма свята – на www.2k.ua

Новий рік у Києві 2015 Гастрономічне свято

как встречать новый год 2015Новости партнеров:


Загрузка...
Еще