"Кузьма. Ты Є Суперстар" – полнометражный фильм памяти Кузьмы Скрябина (онлайн)

Руслана Лыжичко с супругом Александром Ксенофонтовым представили фильм в память о погибшем Андрее Кузьменко «Кузьма. Ты Є Суперстар» - смотри полное видео онлайн с эксклюзивными кадрами.

Украинская певица Руслана Лыжичко совместнос супругом Александром Ксенофонтовым презентовала полнометражный фильм об Андрее Кузьме Скрябине, погибшем в феврале.

Так представила общественности фильм Руслана в своем Facebook: «Прем’єра фільму “Кузьма. Ти Є Суперстар”, хронометраж - 1 год 18 хв. Унікальні кадри, які до цього ніхто не бачив. Цей фільм безцінний тим, що він про Кузьму.

P.S. Ми побороли всі технічні проблеми, які абсолютно містично виникли під час виробництва цього фільму».

Демо запись последней песни Кузьмы ‘Скрябина’ о войне опубликована в сети (слушать онлайн)

Сам фильм Руслана разместила на своем канале в Youtube. В подписи к видео “Кузьма. Ти Є Суперстар” певица отметила:

"Цей фільм про Кузьму, для Кузьми, для дружини Світлани, для доньки Марії-Барбари, для мами з татом, для його щирих друзів, для всіх, хто мав щастя і задоволення з Кузьмою працювати хоча би раз в житті, для багатьох мільйонів прихильників Кузьми.
Тепер, коли ми всі усвідомлюємо, що Кузьма - це явище (більше, ніж суперстар), я хочу щоби ми так само усвідомили, що явищем він був завжди.

При тому, що Кузьма був дійсно культовим для багатьох поколінь і “ в дошку своїм” в житті, я пам’ятаю Андрія як дуже скромного хлопа, з зачаровуючою усмішкою і неповторним вогнем в очах.
Подивіться уважно на його рухи, послухайте ще раз уважно його слова, пропустіть всі його вібрації через себе - ви зможете стати добрішими, простішими, щирішими, як він."

ЧИТАЙ ТАКЖЕ: Отец Кузьмы «Скрябина» рассказал, каким был и что любил Андрей КузьменкоНовости партнеров:


Загрузка...
Еще