15 років в ефірі: трендові образи ведучої програми «Факти тижня» Оксани Соколової

Оксана Соколова
Кожен образ ведучої програми «Факти тижня» Оксани Соколової - це взірець вишуканості і тонкого відчуття смаку.

12 лютого найрейтинговішій підсумково-аналітичній програмі України «Факти тижня» (телеканал ICTV) виповнилось 15 років. За цей час ведуча проекту Оксана Соколова встигла підкорити глядачів не тільки своїм професіоналізмом, але й своїми стильними і яскравими образами.

В нашому матеріалі ми зібрали найкращі образи Оксани, в яких вона виглядає неперевершено!

Топ №1. Ідеальний брючний костюм

Особливо підкреслює шарм телеведучої. Поєдання black&white – вічна класика, зробивши ставку на яку, ніколи не програєш.

З аксесуарів – лише акцентний годинник, який круто демонструє як smart-напрямок поєднується з головним символом power dressing.

Оксана Соколова

Укорочений жакет + спідниця-годе = комбінація жіночності і сили

Костюм у благородному сріблясто-попелястому кольорі з холодним металевим відблиском підкреслює чіткі та виразні риси обличчя Оксани Соколової.

Оксана Соколова

Червона шифонова сукня-міді – яскравий аутфіт ведучої

Грецький силует вбрання чудово відображає аристократичність статури. Червоний колір здавна надихав творчих людей на створення шедеврів. Тому це образ, з якого можна писати картини.

Оксана Соколова

Вибухівка фешн-показів

Не потрібно чекати особливого приводу, щоб дістати з шафи шовкову комбінацію з блузи і спідниці. Такий трендовий образ набирає шаленої популярності і серед streetstyle. Світло-карамельний відтінок і максимально лаконічний дизайн – вибухівка фешн-показів.

Оксана Соколова

Сукня-піджак - тонке відчуття стилю

З легкої руки Ів Сен-Лорана в жіночу моду увійшов смокінг, навіть без брючного «супроводу». А в сучасній моді сукня-смокінг перетворилася в більш демократичний варіант - сукню-піджак.

Довжина «максі» видовжує силует і робить образ елегантним. А нестандартний аксесуар приносить у аутфіт різноманітності і підкреслює тонке відчуття стилю.

Оксана Соколова

Предыдущий пост
Разбор гардероба
Сам себе стилист: как разобрать гардероб и не сойти с ума
Следующий пост
Покупки во время распродаж
Как выгодно закупиться на распродажах, не потеряв голову

Новости партнёров

Fresh

Психология

Научитесь говорить «нет» без чувства вины: стратегии развития личности

Полномасштабное вторжение помогло многим расставить приоритеты в жизни. Оказалось, что работа или домашние дела могут подождать, а вот собственное здоровье, встречи с родными людьми, путешествия или новые впечатления – нет.
Психология

Контролируйте свои эмоции: как разрешать конфликты без агрессии

А вы знали, что злоба и агрессия – совершенно разные понятия? Злость – это эмоция, агрессия – поведенческая реакция, к которой может повлечь злобу. Как не перевести первое во второе (и еще многое интересное) рассказывает психологиня.