Оксана Караванська влаштувала в Києві фешн-виклик на підтримку доброчинної ініціативи

Оксана Караванська
Нова колекція найкреативнішої дизайнерки України Оксани Караванської руйнує ілюзорні стереотипи Sustainable-фешн і провокує на персональну відповідальність у моді.

Відома українська дизайнерка Оксана Караванська представила свій новий проєкт у Києві, у відкритому просторі інноваційного парку UNIT.City. Унікальна фешн-подія під провокативною назвою Existential Fashion Error стала прем’єрою нового бренду Misstitchic – в колаборації із текстильним дизайнером Ксенією Уманською, випускницею London College of Fashion.

Оксана Караванська

Existential Fashion Error - це концепт про моду як простий спосіб говорити про складні речі. Філософія колекції - ексклюзивна і водночас практична. Це Ready Couture. Свою відповідальність в моді Караванська бачить у створенні одягу актуального, такого, який існує поза часом та обов’язково має інтелектуальну складову.

Це моє бачення трендового, але часто надуманого та ілюзорного поняття Sustainable-фешн. Живемо у часи, коли інтровертність світу і людини в ньому досягли свого піку. Але наскільки етичною можна вважати моду у стосунку до навмисної модифікації тіла людини?

- каже Оксана Караванська.

Оксана Караванська

Оксана Караванська

Утім, Existential Fashion Error - це не просто прем’єра нової колекції та нового бренду Караванської, а непересічний соціальний проєкт на підтримку Благодійного фонду «КРАН» та його доброчинної ініціативи «Будь потужною на 300W(omen)». Фонд «КРАН», який приймає складні виклики в благодійності, та фешн-виклик Караванської Existential Fashion Error об’єднались, щоб залучити нових партнерів до важливого соціального проєкту придбання роботизованого комплексу для відновлення ходьби тяжко травмованих бійців GЕ-O System Evolution, вартість якого – 288 000 євро (виробник - Reha Technology, Швейцарія) і підтримати ініціативу «Будь потужною на 300W(omen)»: не купувати інвалідні візки, а ставити хворих на ноги.

Оксана Караванська

Оксана Караванська

Гостями дефіле без правил від Караванської в UNIT.City були колишній міністр фінансів України Ігор Уманський, народні депутати Олена Копанчук і Михайло Цимбалюк, колишній міністр культури Євген Нищук, народна артистка України Людмила Смородіна, телеведучі Катя Осадча, Ольга Фреймут з донькою Златою, Ігор Кондратюк, Світлана Вольнова, Ольга Грицик, співачка Анжеліка Рудницька, засновник Ukrainian Fashion Week Володимир Нечипорук та інші. Ведучою показу була Соломія Вітвіцька.

Катя осадчая

Катя Осадча

Ольга Фреймут

Ольга Фреймут

Предыдущий пост
Карді Бі
Спекотно та яскраво: Карді Бі запускає першу колекцію одягу в партнерстві з Reebok
Следующий пост
пышные бедра
Как выглядеть стройнее, если у вас пышные бедра: ТОП-5 фишек

Новости партнёров

Fresh

Showbiz

Об актуальных на фронте средствах по уходу за собой и особой форме: о чем говорят украинские защитницы

За кулисами съемок шоу украинские девушки-волонтеры рассказали, какие темы поднимают с девушками-военными.
Психология

Как перестать бояться и победить свои страхи

Страх – это естественная эмоция, главная задача которой сохранение жизни нашего физического тела.
Гороскоп

Любовный та финансовый расклад Таро на июнь 2023 года для всех знаков Зодиака

В этом прогнозе мы расскажем о том, как знаки Зодиака будут проявлять свои эмоции и чувства, какие идеи появятся в голове и что вас ждет в финансовом плане.
Showbiz

Звезда Молодого театра Лилия Ребрик: «Таких ролей у меня еще не было»

В первый день лета анонсируем две театральные новинки от столичного Молодого театра, которые достойны вашего внимания в этом сезоне.