adidas та Бейонсе випустили п'яту спільну колекцію: вона присвячена інклюзивній спільноті

adidas та Бейонсе
Це вже п'ята колаборація бренду Бейонсе Ivy Park зі спортивним гігантом.

adidas та Бейонсе представляють п'яту спільну колекцію в рамках колаборації adidas x IVY PARK, присвячену інклюзивній спільноті IVY, яка об’єднує всіх незалежно від походження, класу, кольору шкіри або віросповідання.

adidas та Бейонсе

Яскрава кампанія досліджує спільноту IVY – простір однодумців, що надихає на розкриття творчого потенціалу та заряджає енергією для досягнення найзаповітніших цілей. Героями кампанії стали творчі діячі, активісти та спортсмени.

adidas та Бейонсе

Серед них співачка Бейонсе, модель Наталія Брайант, модель, дизайнер та активістка Ава Філіпп, актор та музикант Дікон Філіпп, баскетболісти Джеймс Харден та Джейлен Грін.

adidas та Бейонсе

Смілива колекція поєднує ультрамодні тенденції та елегантні деталі. Структурні, чітко окреслені силуети виконані в яскравій кольоровій гамі та доповнені класичними візерунками «гусяча лапка» та клітиною гліночок.

adidas та Бейонсе

adidas та Бейонсе

Колекція буде доступна з 9 грудня на сайті www.adidas.ua/ivypark.

Предыдущий пост
стилистика
ТОП-5 советов стилиста, как поменять представление о себе с помощью одежды
Следующий пост
Какие оттенки помад категорически не нравятся мужчинам
Какие оттенки помад категорически не нравятся мужчинам

Новости партнёров

Fresh

Гороскоп

Гороскоп на 25 января 2022 года для всех знаков Зодиака

25 января 2022 года – в этот день вам предстоит заботиться о чужих интересах едва ли не больше, чем о своих собственных.
Lifestyle

Что можно сделать из остатков ткани: 15 оригинальных идей для украшения дома

После пошива одежды или штор у тебя осталась ткань, и ты не знаешь, что с ней делать? Пусти ее в дело! Используй остатки текстиля в дизайне интерьера. Как именно, смотри наши подсказки.
Showbiz

«Игры талантов»: стартовали съемки грандиозного игрового шоу

Стартовали съемки грандиозного игрового шоу «Игры талантов», премьера которого состоится на телеканале «Украина» уже в феврале.