Як підтримувати фізичне та ментальне здоров'я під час війни

Як підтримувати фізичне здоров'я
Нам потрібно вистояти та перемогти, тому дуже важливо зберігати спокій, не витрачаючи даремно сили. Але як це зробити, коли знищують міста, а в стрічці новин такі відео, що психіка не витримує?

Коли є проблеми зі здоров'ям, лікарю важливо нейтралізувати той фактор, який викликає проблему. У сьогоднішніх реаліях не всі люди можуть вплинути на хід війни. І тоді, за словами доктора Комаровського, потрібно провести симптоматичну терапію, тобто боротися з симптомами, щоб зберегти спокій.

Декілька порад експерта програми «Ранок з Україною», доктора Евгенія Комаровського допоможуть це зробити.

Порада 1: Чимось займіть себе

Найголовніше зараз – знайти якусь справу, бо дуже складно – бути постійно зануреним у себе. Якщо ви не знаєте, чим саме зайнятися, допоможіть тим, кому дуже погано.

девушка рисует

Порада 2: Будьте з тими, хто не панікує і знає, що робити

Якщо ви нервуєте – приймайте рішення разом із тією людиною, яка спокійно та адекватно реагує на ситуацію в країні.

Порада 3: Намагайтеся бути спокійними поруч із дітьми

Діти дуже сильно залежать від дорослих. Якщо поруч мама в сльозах – діти теж психуватимуть і нервуватимуть.

девушка с сыном

Порада 4: Обирайте правильне середовище для дітей

Якщо ви тимчасово залишили з дитиною Україну й перебуваєте в стані стресу, зрозуміло, що інстинктивно ви шукаєте земляків, а ваша дитина гратиметься з такими ж українськими біженцями. Але ваше завдання на сьогодні – максимально відірвати дитину від своїх переляканих однолітків і знайти більш спокійних людей. У такому середовищі вона швидше прийде до норми.

Порада 5: Не використовуйте алкоголь і не шукайте «чарівні» ліки як засіб від стресу

Не існує «чарівних» пігулок або алкогольних напоїв, які лікують від хвилювань. Зараз дуже важливі час і правильна поведінка. Також необхідно оточувати себе не тими, хто постійно дивиться новини та чекає на повідомлення з фронту, а відволіктися і стабілізуватися.

Предыдущий пост
Як вижити під час хімічної атаки
Що таке хімічна зброя та як від неї захиститися: поради науковця-хіміка
Следующий пост
діарея мандрівника
Що робити при появі «діареї мандрівника»: рекомендації лікаря

Новости партнёров

Fresh

Фитнес и здоровье

Как правильно делать упражнения Кегеля для повышения сексуальности: 6 секретов

Упражнения Кегеля ‑ комплекс для поддержания здоровья интимных мышц ‑ были разработаны в середине XX века. К сожалению, не все женщины выполняют их правильно. Есть несколько секретов, как делать их с максимальной пользой.
Foodstyle

Как есть сладкое и не поправляться: 7 эффективных советов сладкоежке к весне

Как похудеть, если ты сладкоежка, и все рассказы диетологов о том, что самый простой способ избавиться от лишнего веса - отказаться от сладкого - для тебя ножом по сердцу. И очень злит еще. Рука сразу тянется к шоколаду. Ладно, бери и ешь. По правилам.
Красота

Гимнастика для лица: 7 упражнений, которые помогут сделать скулы выразительными

Сегодня все помешаны на ЗОЖ, ведь оно помогает оттянуть старение. К тому же, не обязательно делать различные инъекции, чтобы омолодить лицо или профилактировать появление морщин. Достаточно просто заняться таким нехитрым делом, как фейсбилдинг.
Фитнес и здоровье

7 самых частых причин задержки менструального периода

Регулярный менструальный цикл для женщины - еще один показатель хорошего здоровья. А вот регулярные сбои в нем чаще всего свидетельствуют о каких-то проблемах и недомоганиях.