Які ліки не допоможуть при проблемах із серцем

проблеми із серцем
Якщо в бомбосховищі в людини немає під рукою необхідних пігулок, чи можна допомогти собі, поклавши під язик «Валідол» при болю в серці?

Експерт програми «Ранок з Україною» на каналі «Україна» доктор Євген Комаровський пояснив, які препарати можуть підвищити ризик отримати травму замість бажаного покращення стану.

Дехто вважає, якщо виникають проблеми із серцем, рятівним засобом від неприємного відчуття є «Валідол». Нібито достатньо покласти його під язик і стане набагато краще.

Біль у серці або прискорене серцебиття найчастіше є приводом, щоб прийняти «Корвалол», «Корвалтаб», «Корвалмент» або покласти під язик «Валідол». Однак ці препарати не мають нічого спільного з медициною 21 століття

– попередив доктор Комаровський.

проблемы с сердцем

Лікар пояснив, коли болить серце, насамперед людині потрібно поставити діагноз. У мирний час це займає 30-40 хвилин.

Але перелічені вище ліки не можуть стабілізувати ритм серця і вплинути на артеріальний тиск. До того ж кандидат медичних наук попередив, що вони містять кілька седативних компонентів, тому у вас може виникнути сонливість. Через неї порушується координація рухів. І коли ви бігтимете в бомбосховищі, то ризик отримання травми багаторазово підвищується.

Замість того щоб отримати медичну допомогу: дізнатися діагноз, нормалізувати тиск, покращити кровопостачання, стабілізувати ритм серця – люди засовують під язик пігулку «Валідолу» і чекають на інфаркт чи інсульт.

За словами кандидата медичних наук, «Валідол» не має жодного зв’язку з лікуванням. З таким самим успіхом можна сісти, розслабитися і посмоктати льодяник. Ефект буде такий, як і від цього препарату.

Якщо ви маєте можливість поговорити з терапевтом – зверніться до нього. Дуже багато питань, пов'язаних зі здоров'ям, можна вирішити навіть телефоном

– порадив Євген Комаровський.

Предыдущий пост
печія
Лікар розповів, що допоможе позбутися печії
Следующий пост
міни
Як не підірватись на міні чи на розтяжці: поради для мирного населення

Новости партнёров

Fresh

Showbiz

Макс Барских впервые собрал Дворец спорта с украиноязычной программой

Певец Макс Барских с бешеным успехом выступил в столичном Дворце Спорта.
Lifestyle

Як пройшла конференція CODE? Розповіла Наталія Горбаль, ідеолог заходу

Нещодавно в Києві відбулася конференція у сфері шлюбно-сімейних відносин CODE. Ця подія стала великим стартом у розвитку шлюбної освіти в Україні, усі присутні отримали інструменти, що допоможуть побудувати міцний та довготривалий шлюб.
Психология

5 основных женских ошибок в общении с мужчинами

Приходилось ли вам когда-нибудь читать инструкцию к применению «Мужчина и Женщина»? Нет?! Тогда этот дорогостоящий «прибор» при использовании может сломаться… Инструкция очень важна! А инструкцию к гаджету или бытовой технике читаете?
Красота

Этапы ухода за волосами – все тонкости и нюансы

Уход за волосами – неотъемлемая часть ухода за собой, как для женщин, так и для мужчин. Потому что волосы – не просто аксессуар, а один из самых главных элементов стиля и вида человека.