Лікар розповів, як уберегти себе від холери та інших кишкових інфекцій в умовах війни

холера
З'явилися чутки про те, що під час бойових дій дуже швидко поширюється холера. Доктор Євген Комаровський розповів, що насамперед необхідно зробити.

Сьогодні в багатьох містах України катастрофічна нестача води. Навіть якщо її все ж таки доставляють в зруйновані місця, постає питання щодо якості. Незабаром почнеться спека, тому ризик появи кишкових інфекцій багаторазово зростає. Вже йдуть розмови про холеру, але це захворювання не виникає на рівному місці: хтось має приїхати в нашу країну з холерою, щоб нас усіх заразити.

Проте кандидат медичних наук Євген Комаровський наголосив, що головним джерелом поширення холери – найнебезпечнішого кишкового захворювання – є вода, яку люди використовують для пиття.

Але сьогодні існує безліч засобів для дезінфекції води. Здебільшого вони виробляються на основі хлору й здатні знезаражувати її в будь-яких джерелах. Тому навіть при правильному застосуванні вода після використання цього засобу трохи пахне хлором, але її можна пити.

холера

Однак регулярна проблема навіть у мирний час полягає в тому, що для пиття люди використовують оброблену воду, а зуби чистять не дуже якісною водою. Чищення зубів, навіть якщо вам здається, що ви не ковтаєте воду, достатня причина, щоби отримати кишкову інфекцію

– сказав експерт.

Якщо у вас з'явилися болі в животі та діарея, зазвичай це вірусна кишкова інфекція.

Головне, що ви повинні знати: якщо багато рідкого калу і в ньому немає крові – тоді треба пити велику кількість рідини. Якщо ж калу небагато, але в ньому є кров, і ви часто ходите в туалет – обов'язково зверніться до лікаря, тому що це може бути бактеріальна інфекція і вам знадобиться антибіотик

– порадив лікар-педіатр вищої категорії.

Предыдущий пост
біль у спині
Лікар пояснив, чому стрес може спричинити біль у спині
Следующий пост
рівень стресу
Лікар розповів, чи існують такі вітаміни, які допоможуть знизити рівень стресу

Новости партнёров

Fresh

Lifestyle

Сухой корм для кошек Клуб 4 Лапы: обзор на базовую линейку

Если кот или кошка здоровы, не подвергались кастрации (стерилизации), достаточно подвижны, линяют умеренно, не склонны к частым расстройствам пищеварения, аллергии, ожирению, для их повседневного питания подойдет корм базовой линейки.
Психология

Психологиня розповіла, як зберегти стосунки з коханим, у якого депресія через поранення на війні

Тисячі воїнів зараз самовіддано захищають нашу країну на передовій. На жаль, втрати і поранення є не лише у ворога, але й у ЗСУ.
Психология

Топ-3 поради від психолога для психологічного захисту себе та рідних у воєнний час

Психологиня та ведуча реаліті «Екси» розповіла, як допомогти собі і рідним, коли знову накриває паніка.
Психология

Психологиня розповіла, як без остраху віддати дитину до дитячого садочка, коли в країні війна

Через необхідність відновлювати роботу в умовах війни сім’ї почали шукати садочки для своїх дітей.