Дні Української музики в Чорногорії: програма заходу

отдых
P
З 30 вересня по 6 жовтня у столиці Чорногорії Подгориці у культурно-інформаційному центрі «Budo Tomovic» відбудуться Дні Української музики.

Цей захід організовано Асоціацією по розвитку міжнародних відносин ADRUM за підтримки Посольства України в Чорногорії. Партнер проекту – МГО «За сімейні цінності».

Дні Української музики в Чорногорії познайомлять чорногорців з культурою України, про яку вони поки на жаль знають дуже мало. За допомогою культурної дипломатії в Чорногорії дізнаються про нашу країну, як про сучасну, європейську, висококультурну країну з багатовіковою історією і самобутніми традиціями. 

/storage/shares/uploads/files/%D0%9F%D0%9E%D0%A1%D0%A2%D0%95%D0%A0%20%D0%94%D0%A3%D0%9C1.jpg

В рамках заходу відбудеться художня виставка, концерт та майстер-класи української музики. На виставці Національний музей Тараса Шевченка представляє твори українського генія Тараса Шевченка «Музикі», а STUDIORAR – сучасну українську фотографію. 

В проекті беруть участь майстри фотомистецтва: Валентин Кармінський, Олександр Путров, Олександр Удра, Сергій Тушинський, Андрій Максимов, Олександр Воропаєв. 

/storage/shares/uploads/files/image6.jpeg

Експозиція фотографії під назвою «Дивись і слухай» включає 20 фото сучасних українських зірок різних жанрів – «Океана Ельзи», «DakhaBraha», Людмили Монастирської, Тіни Кароль та ін. Під кожною фото є QR-код з посиланням на пісню даного артиста або гурта. 

У концерті візьмуть участь заслужена артистка України Тетяна Піскарьова, оперна співачка Тетяна Бондарь, інструменталісти-віртуози бандурист Ярослав Джусь та сопілкар Максим Бережнюк.

/storage/shares/uploads/files/viber_image_2019-09-16_09-32-53.jpg

Також для всіх бажаючих відбудуться майстер-класи, де відвідувачі дізнаються про унікальні українські музичні інструменти та зможуть поспівати та пограти з музикантами українську музику.

/storage/shares/uploads/files/viber_image_2019-09-17_20-50-37.jpg

Національний музей Тараса Шевченка передасть у дар роботи українських художників музеям Чорногорії: картину Валентини Козяр «Скрипаль» до Національного музею Чорногорії та картину Михаїла Кириленка «Мелодія гір» до Музеїв та Галерей Подгориці.

Велика подяка за сприяння проекту Першому секретарю Управління публічної дипломатії Руслані Лінник та головному зберігачу Національного музею Тараса Шевченка Юлії Шиленко.

Понравилось?
Очень Не очень
Предыдущий пост
Куда пойти в Киеве на выходных
Куда пойти в Киеве на выходных 28-29 сентября: яркие события этого уик-энда
Следующий пост
The State Georgia Ballet
The State Georgia Ballet и шедевры современной хореографии триумфальное возвращение в Киев

Новости партнёров


Загрузка...

Fresh

Showbiz

«Від пацанки до панянки 4»: смотреть онлайн 8 выпуск от 06.04.2020

Очередное испытание на проекте «Від пацанки до панянки 4» закончилось массовой потасовкой и гипсом на руке Катюши Большаковой.
Читать
Showbiz

«Від пацанки до панянки 4»: кто покинул реалити в 8 выпуске

Участницу Владу Роговенко выгнали с «Від пацанки до панянки 4» после пьянки и эротических танцев.
Читать
Фитнес и здоровье

Когда отучать ребенка от пустышки и приучать к горшку: советы психолога Дмитрия Карпачева

6 апреля в эфире СТБ состоялась премьера нового психологического реалити «Супермама», ведущим которого стал Дмитрий Карпачев.
Читать
Психология

7 настоящих причин, которые заставляют супругов «ходить налево»

И мужчины, и женщины, которые находятся в браке, могут изменять. Под изменой каждый понимает свое: для кого-то флирт - это измена, а для другого - секс.
Читать