Дні Української музики в Чорногорії: програма заходу

отдых
P
З 30 вересня по 6 жовтня у столиці Чорногорії Подгориці у культурно-інформаційному центрі «Budo Tomovic» відбудуться Дні Української музики.

Цей захід організовано Асоціацією по розвитку міжнародних відносин ADRUM за підтримки Посольства України в Чорногорії. Партнер проекту – МГО «За сімейні цінності».

Дні Української музики в Чорногорії познайомлять чорногорців з культурою України, про яку вони поки на жаль знають дуже мало. За допомогою культурної дипломатії в Чорногорії дізнаються про нашу країну, як про сучасну, європейську, висококультурну країну з багатовіковою історією і самобутніми традиціями. 

/storage/shares/uploads/files/%D0%9F%D0%9E%D0%A1%D0%A2%D0%95%D0%A0%20%D0%94%D0%A3%D0%9C1.jpg

В рамках заходу відбудеться художня виставка, концерт та майстер-класи української музики. На виставці Національний музей Тараса Шевченка представляє твори українського генія Тараса Шевченка «Музикі», а STUDIORAR – сучасну українську фотографію. 

В проекті беруть участь майстри фотомистецтва: Валентин Кармінський, Олександр Путров, Олександр Удра, Сергій Тушинський, Андрій Максимов, Олександр Воропаєв. 

/storage/shares/uploads/files/image6.jpeg

Експозиція фотографії під назвою «Дивись і слухай» включає 20 фото сучасних українських зірок різних жанрів – «Океана Ельзи», «DakhaBraha», Людмили Монастирської, Тіни Кароль та ін. Під кожною фото є QR-код з посиланням на пісню даного артиста або гурта. 

У концерті візьмуть участь заслужена артистка України Тетяна Піскарьова, оперна співачка Тетяна Бондарь, інструменталісти-віртуози бандурист Ярослав Джусь та сопілкар Максим Бережнюк.

/storage/shares/uploads/files/viber_image_2019-09-16_09-32-53.jpg

Також для всіх бажаючих відбудуться майстер-класи, де відвідувачі дізнаються про унікальні українські музичні інструменти та зможуть поспівати та пограти з музикантами українську музику.

/storage/shares/uploads/files/viber_image_2019-09-17_20-50-37.jpg

Національний музей Тараса Шевченка передасть у дар роботи українських художників музеям Чорногорії: картину Валентини Козяр «Скрипаль» до Національного музею Чорногорії та картину Михаїла Кириленка «Мелодія гір» до Музеїв та Галерей Подгориці.

Велика подяка за сприяння проекту Першому секретарю Управління публічної дипломатії Руслані Лінник та головному зберігачу Національного музею Тараса Шевченка Юлії Шиленко.

Предыдущий пост
Куда пойти в Киеве на выходных
Куда пойти в Киеве на выходных 28-29 сентября: яркие события этого уик-энда
Следующий пост
The State Georgia Ballet
The State Georgia Ballet и шедевры современной хореографии триумфальное возвращение в Киев

Новости партнёров

Fresh

Showbiz

«Холостячка 2. Как выйти замуж»: смотреть онлайн выпуск от 24.09.2021

Любимое пост-шоу «Как выйти замуж» вернулось. В студии будут обсуждать самые острые и горячие моменты «Холостячки», участники смогут объяснить свои поступки и слова.
Гороскоп

Гороскоп на 25 сентября 2021 года для всех знаков Зодиака

25 сентября 2021 года – найдите время для отдыха после того, как выполните все важные дела.
Showbiz

«Холостячка 2»: смотреть онлайн 2-й выпуск от 24.09.2021

Во 2-м выпуске шоу «Холостячка 2 сезон» Злату Огневич ждут невероятные эмоции и романтика уже на первом свидании сезона.
Фитнес и здоровье

Виноградная диета: как избавиться от 2 кг лишнего веса всего за 4 дня

Благодаря виноградной диете, разработанной медиками спа-курортов Прованса, ты потеряешь 2 кг за 4 дня!