Let's Smile Quest: Вітамін D Олідетрим прийшов на допомогу «сонячним дітям»

Let's Smile Quest:
P
Хто там казав, що українці черстві, моя хата cкраю, і все таке?! Коли дійсно потрібно, ми зовсім не скраю. Проєкт Let's Smile Quest на підтримку «сонячним дітям» отримав понад 170 тисяч відгуків від українців!

Цей онлайн-проєкт позитиву проходив на платформі Instagram п'ять тижнів. Організувала його команда сонячного бренду «Олідетрим» з метою допомогти дітям із синдромом Дауна. 7 команд, капітанами яких стали популярні блогери, виконували завдання, а їх тематика була різноманітною. Від живопису та кінематографу до цілого квесту про вітамін D. Учасники Let's Smile Quest шукали розгадки і отримували подарунки, а Олідетрим конвертував кожну правильну відповідь в одну гривню допомоги «сонячним дітям».

А правильних відповідей було більше ста тисяч! А точніше – 126 627, саме таку суму гривень Олідетрим переводить на рахунок Української Біржі Благодійності. Але соціальна ідея проєкту ширше, два в одному – не тільки фінансово допомогли «сонячним дітям», а і змінили стереотипне мислення навколо них.

Люди з синдромом Дауна мають бути трохи в стороні? Розкажіть це дизайнеру Ізабеллі Техадо, музиканту-класику Суджіту Десаі або політику Анхеле Бацілер, члену міської ради Вальядоліда.

Вітамін D Олідетрим, який називають «сонячним вітаміном», прийшов на допомогу «сонячним дітям». Символічно і правильно. А неправильно, що у 95% українців, згідно з дослідженнями, нестача вітаміну D. При тому, що він: зніжує ризики вірусних інфекцій, стимулює імунні клітини, бореться з депресією та апатією... Актуальні властивості, чи не так?

Let's Smile Quest отримав величезну кількість коментарів, лейтмотивом в них:

@tinyskaaa: «Сама ідея просто вогонь! Добре, що є такі можливості допомогти діткам. Побільше б таких квестів з такими неймовірними завданнями. Цей проєкт дає задуматись і дає можливість допомогти. Сума величенька вийшла і дітки будуть задоволені!»

@herasymenko_ira: «Олідетрим, проєкт був дійсно цікавим, а головне надзвичайно корисним!!!! Дякую вам за можливість долучитись до такої хорошої справи! Ці діти заслуговують на це»

@irinairinka73: «Дуже своєчасний, необхідний суспільству проєкт»

Для Олідетрим це був вже третій проєкт з хештегом #Let's Smile. Так що можна чекати продовження.

Понравилось?
Очень Не очень
Предыдущий пост
Книги про отношения мужчин и женщин
4 увлекательные книги, которые помогут сохранить семью
Следующий пост
Коронавирус в Антарктиде
«Особенности национального карантина»: как там обстоят дела в Антарктиде?

Новости партнёров


Загрузка...

Fresh

Showbiz

Певица Alyosha стала мамой в третий раз: первое фото малыша

Звездный бэби-бум в Украине продолжается.
Читать
Фитнес и здоровье

Как оградить себя от инсульта: алгоритм действий от врача-невролога

Инсульт не щадит ни старых, ни молодых. В один миг может превратить жизнь, казалось бы, здорового и энергичного человека в настоящий ад.
Читать
Showbiz

Вера Брежнева рассказала о ревности Константина Меладзе и MONATIK

Певица Вера Брежнева вместе с MONATIK исполнят свой хит «ВЕЧЕРиНОЧКА» в праздничном шоу «З Днем народження, Україно!», которое канал «Украина» покажет 24 августа в 20:00.
Читать
Астрология

Кармический гороскоп на 15 августа 2020: как правильно провести этот день

Кармический гороскоп на 15 августа 2020 – узнай рекомендации кармолога, как привлечь к себе финансы и семейное благополучие.
Читать