Let's Smile Quest: Вітамін D Олідетрим прийшов на допомогу «сонячним дітям»

Let's Smile Quest:
P
Хто там казав, що українці черстві, моя хата cкраю, і все таке?! Коли дійсно потрібно, ми зовсім не скраю. Проєкт Let's Smile Quest на підтримку «сонячним дітям» отримав понад 170 тисяч відгуків від українців!

Цей онлайн-проєкт позитиву проходив на платформі Instagram п'ять тижнів. Організувала його команда сонячного бренду «Олідетрим» з метою допомогти дітям із синдромом Дауна. 7 команд, капітанами яких стали популярні блогери, виконували завдання, а їх тематика була різноманітною. Від живопису та кінематографу до цілого квесту про вітамін D. Учасники Let's Smile Quest шукали розгадки і отримували подарунки, а Олідетрим конвертував кожну правильну відповідь в одну гривню допомоги «сонячним дітям».

А правильних відповідей було більше ста тисяч! А точніше – 126 627, саме таку суму гривень Олідетрим переводить на рахунок Української Біржі Благодійності. Але соціальна ідея проєкту ширше, два в одному – не тільки фінансово допомогли «сонячним дітям», а і змінили стереотипне мислення навколо них.

Люди з синдромом Дауна мають бути трохи в стороні? Розкажіть це дизайнеру Ізабеллі Техадо, музиканту-класику Суджіту Десаі або політику Анхеле Бацілер, члену міської ради Вальядоліда.

Вітамін D Олідетрим, який називають «сонячним вітаміном», прийшов на допомогу «сонячним дітям». Символічно і правильно. А неправильно, що у 95% українців, згідно з дослідженнями, нестача вітаміну D. При тому, що він: зніжує ризики вірусних інфекцій, стимулює імунні клітини, бореться з депресією та апатією... Актуальні властивості, чи не так?

Let's Smile Quest отримав величезну кількість коментарів, лейтмотивом в них:

@tinyskaaa: «Сама ідея просто вогонь! Добре, що є такі можливості допомогти діткам. Побільше б таких квестів з такими неймовірними завданнями. Цей проєкт дає задуматись і дає можливість допомогти. Сума величенька вийшла і дітки будуть задоволені!»

@herasymenko_ira: «Олідетрим, проєкт був дійсно цікавим, а головне надзвичайно корисним!!!! Дякую вам за можливість долучитись до такої хорошої справи! Ці діти заслуговують на це»

@irinairinka73: «Дуже своєчасний, необхідний суспільству проєкт»

Для Олідетрим це був вже третій проєкт з хештегом #Let's Smile. Так що можна чекати продовження.

Предыдущий пост
Книги про отношения мужчин и женщин
4 увлекательные книги, которые помогут сохранить семью
Следующий пост
Коронавирус в Антарктиде
«Особенности национального карантина»: как там обстоят дела в Антарктиде?

Новости партнёров

Fresh

Showbiz

Анатолий Анатолич установил оригинальный спортивный рекорд на пляже Доминиканы

Сейчас ведущий Анатолий Анатолич вместе с командой шоу «Всюди люди» канала «Украина» находится в далекой Доминикане.
Гороскоп

Гороскоп на май 2021 года для всех знаков Зодиака: любовь, здоровье и финансы

Гороскоп на май 2021 года для всех знаков Зодиака сможет посодействовать тебе в планировании своих дел с минимальными потерями времени и усилий.
Lifestyle

6 бывших моделей, которые получили «Оскар» за актерскую игру

Многие красивые девушки стремятся сделать карьеру в кино. Но максимум чего добиваются ‑ признания в модельном бизнесе и редких приглашений снять в фильмах в качестве красивой приманки.
Мода

ТОП-6 признаков, которые выдают отсутствие вкуса в одежде

В этой статье я раскрою 6 шагов, соблюдая которые вы избежите безвкусицы в своих образах!