Наталка Карпа презентує новий альбом колискових пісень на виставці українського художника

Наталка Карпа
Популярна співачка Наталка Карпа представить свій новий акустичний міні-альбом колискових пісень на відкритті виставки робіт львівського художника Юрія Скандакова.

Роль матері кардинально змінює життя жінки та іі емоційний стан, надихає на нове і цікаве. Так, Наталка Карпа, відчувши потребу та натхнення, створила альбом колискових пісень для українських дітей.

Чесно зізнаюсь, що донечці постійно співаю пісень, чи на прогулянці, чи заколисуючи до сну, але щоб записати професійно на студії колискову чи цілий альбом, навіть гадки не було. Про те, коли все зводиться до того, що навіть Всесвіт дає тобі всі складові, які підкріплюються твоїм внутрішнім станом, не варто чинити опір

- пояснює своє рішення створити авторські колискові співачка.

Наталка Карпа

Я зрозуміла, що зараз, мій емоційний стан дещо змінився, і такої ніжності та чуттєвості давно не відчувала. Важливо не упустити цей момент і дозволити вилити це все в музику, у творчість

- додає Наталка Карпа.

Колискові пісні, які співають у дитинстві надзвичайно важливі для розвитку кожного з нас. Розуміючи це, Наталка Карпа, хотіла не тільки вкласти всю себе у кожну пісню, а й додати альбому належного візуального оформлення.

Я довго шукала обкладинку і коли мені на очі потрапила картина художника Юрія Скандакова, я зрозуміла, що це те, що мені потрібно. Картина має назву «Соняшник», а зображені на ній мати і дитя. Це дуже про мене! Тому питання, якою буде обкладинка, більше не було. Ця картина стала попаданням у саме серце

- продовжує Наталка Карпа.

Наталка Карпа

Юрій Скандаков - львівській художник-імпресіоніст, дизайнер та педагог. Він творив з 60-х років минулого століття й до наших днів.

Він був великим патріотом України та Львова, міста, де він створив найбільшу кількість своїх робіт. У його творчості не побачиш політичних ідей, які були притаманні більшості митців того часу, а лише великий талант, прекрасні краєвиди Львова минулого століття та емоційні сюжети. Останні здатні доторкнутися до серця кожного - як це зробила картина «Соняшник» на обкладинці Наталки Карпи.

Досить лише одного погляду аби закохатися.

Більшість картин художника були втрачені або розкидані по світу, але зараз вдалося зібрати вагому частину робіт та показати українському глядачу у форматі ретроспективної виставки.

Презентація нового альбому колискових від Наталки Карпи пройде на відкритті виставки робіт львівського митця Юрія Скандакова 20 серпня о 17.00

Виставка буде проходити з 21 серпня по 14 вересня, картини львівського художника, які він створив з 1960-х по 2007 рік можна побачити в історичній будівлі «Шоколадний будиночок» (вулиця Шовковична 17/2).

Понравилось?
Очень Не очень
Предыдущий пост
5 интересных киноновинок сезона
5 главных новинок фильмов, которые нельзя пропустить в первый месяц осени
Следующий пост
5 лучших триллеров
5 лучших триллеров, где девушки спасают сами себя

Новости партнёров


Загрузка...

Fresh

Астрология

Кармический гороскоп на 21 октября 2020: как правильно провести этот день

Кармический гороскоп на 21 октября 2020 – узнай рекомендации кармолога, как привлечь к себе финансы и семейное благополучие.
Читать
Showbiz

Музыка, которая исцеляет: пианист Евгений Хмара выпустил пятый альбом

Издавна великие мыслители, ученые, композиторы и музыканты пытались разгадать тайну звука и его воздействие на человека.
Читать
Психология

Что делать, если свекровь ‑ монстр: психолог рассказала, как спасать ситуацию

"Если свекровь - монстр" Помните этот прекрасный фильм с Дженнифер Лопеc?
Читать
Фитнес и здоровье

5 причин, почему ты тревожно спишь

Каждый день тебе становится все сложнее и сложнее уснуть? Возможно, что дело в этом.
Читать