Наталка Карпа презентує новий альбом колискових пісень на виставці українського художника

Наталка Карпа
Популярна співачка Наталка Карпа представить свій новий акустичний міні-альбом колискових пісень на відкритті виставки робіт львівського художника Юрія Скандакова.

Роль матері кардинально змінює життя жінки та іі емоційний стан, надихає на нове і цікаве. Так, Наталка Карпа, відчувши потребу та натхнення, створила альбом колискових пісень для українських дітей.

Чесно зізнаюсь, що донечці постійно співаю пісень, чи на прогулянці, чи заколисуючи до сну, але щоб записати професійно на студії колискову чи цілий альбом, навіть гадки не було. Про те, коли все зводиться до того, що навіть Всесвіт дає тобі всі складові, які підкріплюються твоїм внутрішнім станом, не варто чинити опір

- пояснює своє рішення створити авторські колискові співачка.

Наталка Карпа

Я зрозуміла, що зараз, мій емоційний стан дещо змінився, і такої ніжності та чуттєвості давно не відчувала. Важливо не упустити цей момент і дозволити вилити це все в музику, у творчість

- додає Наталка Карпа.

Колискові пісні, які співають у дитинстві надзвичайно важливі для розвитку кожного з нас. Розуміючи це, Наталка Карпа, хотіла не тільки вкласти всю себе у кожну пісню, а й додати альбому належного візуального оформлення.

Я довго шукала обкладинку і коли мені на очі потрапила картина художника Юрія Скандакова, я зрозуміла, що це те, що мені потрібно. Картина має назву «Соняшник», а зображені на ній мати і дитя. Це дуже про мене! Тому питання, якою буде обкладинка, більше не було. Ця картина стала попаданням у саме серце

- продовжує Наталка Карпа.

Наталка Карпа

Юрій Скандаков - львівській художник-імпресіоніст, дизайнер та педагог. Він творив з 60-х років минулого століття й до наших днів.

Він був великим патріотом України та Львова, міста, де він створив найбільшу кількість своїх робіт. У його творчості не побачиш політичних ідей, які були притаманні більшості митців того часу, а лише великий талант, прекрасні краєвиди Львова минулого століття та емоційні сюжети. Останні здатні доторкнутися до серця кожного - як це зробила картина «Соняшник» на обкладинці Наталки Карпи.

Досить лише одного погляду аби закохатися.

Більшість картин художника були втрачені або розкидані по світу, але зараз вдалося зібрати вагому частину робіт та показати українському глядачу у форматі ретроспективної виставки.

Презентація нового альбому колискових від Наталки Карпи пройде на відкритті виставки робіт львівського митця Юрія Скандакова 20 серпня о 17.00

Виставка буде проходити з 21 серпня по 14 вересня, картини львівського художника, які він створив з 1960-х по 2007 рік можна побачити в історичній будівлі «Шоколадний будиночок» (вулиця Шовковична 17/2).

Предыдущий пост
5 интересных киноновинок сезона
5 главных новинок фильмов, которые нельзя пропустить в первый месяц осени
Следующий пост
5 лучших триллеров
5 лучших триллеров, где девушки спасают сами себя

Новости партнёров

Fresh

Гороскоп

Гороскоп на 28 июля 2021 года для всех знаков Зодиака

28 июля 2021 года – избегайте ситуаций, которые потребуют срочных решений.
Фитнес и здоровье

Диетолог рассказала о чрезвычайной пользе петрушки для организма

Петрушка – продукт молодости и стройности. А еще эта зелень считается естественным освежителем дыхания.
Фитнес и здоровье

Ягода долголетия: 9 интересных фактов о кизиле

Кавказская поговорка утверждает, что там, где растет кизил, доктора не нужны. И с этим трудно не согласиться.
Фитнес и здоровье

Чем опасна бессонница, и как от нее избавиться без снотворного

Чтобы хорошо себя чувствовать и отлично выглядеть, необходимо высыпаться. Узнай, чем опасна бессонница и как от нее избавиться.