Відомі українці публікують у соцмережах дитячі світлини заради малечі з будинків дитини

будинок дитини
Вже 10 днів соціальні мережі наповнюються фото та спогадами про дитинство відомих людей та, можливо, і ваших знайомих.

В мережі триває флешмоб #БудинокДитиниНеДляДитини, який запустила благодійна організація «Надія і житло для дітей». Його мета - привернути увагу до того, що діти в Україні мають зростати в сім’ях, а не в інтернатах.

Українців просили поділитися спогадами та світлинами з дитинства, аби показати, яким важливим для подальшого розвитку людини є виховання в родинному колі.

Аліна і Аня Завальскі

Аліна і Аня Завальскі

З початку флешмобу до нього приєдналося понад 60 людей, серед яких — журналісти, депутати, письменники, активісти та артисти.

Ірена Карпа

Ірена Карпа

Видавчиня, поетеса та дитяча письменниця Мар’яна Савка опублікувала фото зі своїм сином та написала, що в першу чергу, дитині просто необхідна присутність мами. Все інше — вторинне:

Я ніколи не застосовувала жодних метод для його виховання, не читала розумних книжок, не спілкувалася в чаті з просунутими мамами. Я завжди знала, що йому насамперед потрібні мої обійми, мої поцілунки й слова «я тебе люблю» — сто тисяч однакових невтомних слів. Кожного разу, коли я повертаюся з відрядження, він влипає в мої обійми — сидить, висить на мені, і я отримую від цього таку ж насолоду спільної присутності, розділеної радості.

Мар’яна Савка

Мар’яна Савка 

Співачка Alyosha поділилась, що закладені в дитинстві принципи стали фундаментом для виховання її власних дітей

Щаслива, що зростала у безумовній любові та турботі батьків, а також під захистом своїх старших братів. Ці відчуття залишаться зі мною назавжди!

Alyosha

Alyosha

Долучився до флешмобу і письменник Андрій Любка. На фото в пухкенькому малюку і не впізнати дорослого літератора. Він розповідає, що дитячих фото у нього доволі багато, бо дідусь щороку возив його у фотостудію:

Добре рости в сім'ї! І тепер, коли я маю власну дитину, розумію, наскільки ця маленька людина беззахисна, як вона потребує опіки, любові й тепла. Потребує дому!

Андрій Любка

Андрій Любка

Дуже щемливу історію запостив дитячий письменник Іван Андрусяк.

Я тут такий зайчик, аж білочка

— написав він до свого фото.

В руках він тримає іграшку, але це не просто іграшка, а дуже важливий подарунок: “А все тому, що я тут із лялькою, з якою мені тоді було не дуже цікаво гратися — але я все чекав, коли народиться моя люба сестричка Люба Крицкалюк, щоб передати цю ляльку їй Пам'ятаєш її, Любо?”

У флешмобі також взяв участь журналіст і політик Микола Княжицький, запросила його приєднатись письменниця та літературна критикиня Богдана Матіяш. Своїми дитячими фото в рамках флешмобу поділилась і співачки Анна Завалська та Оксана Стебельська, письменниця Ірена Карпа і піарниця гурту Pianoboy — Ольга Шурова, піар директорка Поліна Толмачова, психологині Світлана Паніна і Катерина Гольцберг.

А ще журналістки Ірина Андрейців, Наталя Бушковська, Світлана Березівська та телеведуча й продюсерка Наталка Якимович і ще багато відомих і просто небайдужих людей.

Флешмоб все ще триває! Ви теж можете до нього долучитись.

Аби взяти участь у флешмобі:

  1. Опублікуйте своє або фото своєї дитини до 4-х років і розкажіть свою історію зростання у сім’ї, поруч із рідними. Про смішні чи знакові події, про теплі спогади, моменти, які викликають Вашу усмішку.
  2. Зазначте, що ви берете участь у флешмобі #БудинокДитиниНеДляДитини і позначте ось цю сторінку https://www.facebook.com/hhcukraine.
  3. Запросіть своїх друзів поділитися спогадами з дитинства.

Фото: соцмережі

Предыдущий пост
новый год эко
5 идей для Нового года в стиле эко
Следующий пост
Простые радости
Простые радости: как создать новогоднее настроение, когда ты уже взрослая

Новости партнёров

Fresh

Гороскоп

Гороскоп на 16 октября 2021 года для всех знаков Зодиака

16 октября 2021 года – верьте в себя и придерживайтесь силы воли.
Showbiz

«Холостячка 2. Как выйти замуж»: смотреть онлайн выпуск от 15.10.2021

Любимое пост-шоу «Как выйти замуж» вернулось. В студии будут обсуждать самые острые и горячие моменты «Холостячки», участники смогут объяснить свои поступки и слова.
Showbiz

«Холостячка 2»: смотреть онлайн 5-й выпуск от 15.10.2021

В 5-м выпуске шоу «Холостячка 2 сезон» на СТБ участников ждут свидания на Кипре.
Гороскоп

Гороскоп на 15 октября 2021 года для всех знаков Зодиака

15 октября 2021 года – в этот день вы получите возможность исправить старые ошибки.