Вийшла друком перша книга Павла Віктора – одеського вчителя, автора і популярного YOUTUBE-блогера

Павел Віктор
«Фізика. Основи і механічний рух» — це перший посібник із майбутньої серії, який налічує 35 уроків. Наступного року серію доповнять одразу дві книги: «Молекулярна фізика і термодинаміка», а також «Основи електродинаміки».

Одесита Павла Андрійовича Віктора не просто так називають учителем фізики, який підкорив світ. 2020 року він отримав «Срібну кнопку YouTube» за перші 100 тисяч підписників на своєму каналі. Наразі на YouTube-канал автора підписані 555 тисяч людей, а відео набрали вже понад 27 млн переглядів.

Протягом останніх 6 років Павло Віктор записував відеоуроки для школярів. Минулого тижня були опубліковані останні матеріали, тож тепер канал налічує 720 відеоуроків, а це — повний курс з фізики для 7-11 класів.

Дякую моїм учням-ліцеїстам, які допомагали мені не помилитися біля класної дошки і створювали творчу атмосферу на уроках. Дякую моїм близьким, колегам і друзям. Ви були поруч і допомагали утримуватися на плаву в найважчі хвилини. Без вашої підтримки я навряд чи довів би справу до кінця, яка, схоже, стала головною справою мого життя

— написав Павло Віктор на своїй сторінці у Фейсбук.

Павел Віктор

У книзі «Фізика. Основи і механічний рух» наведені основні теми з механіки, що стануть у пригоді як школярам, яким потрібно закріпити знання з предмета, так і дорослим, які бажають глибше розуміти дивовижний світ природи та її явищ.

Книга відрізняється від класичного підручника. Її особливість — легка і зрозуміла форма подачі матеріалу у вигляді розповіді і пояснень суті. Уроки доповнюють QR-коди, за допомогою яких читач може з легкістю перейти до відповідного фрагменту відеоуроку і переглянути демонстрацію досліду, роботи фізичного приладу або розв’язання задачі. Завдяки структурованій подачі матеріалу книга «Фізика. Основи і механічний рух» буде особливо корисна під час дистанційного навчання.

Павел Віктор

Про що читачі дізнаються з книги:

  • Що таке фізика? Фізичні величини, одиниці й точність вимірювання.
  • Механічний рух, векторні величини і проекція вектора на координатні осі.
  • Із чого складається швидкість? Рівномірний прямолінійний рух, середня і миттєва швидкості.
  • Алгоритми вирішення задач динаміки, закони Ньютона і закон всесвітнього тяжіння.
  • Кінетична енергія, закони збереження і перетворення енергії. Потужність.

Читачі, які бажають отримати це видання, можуть оформити замовлення за посиланням: https://pv.book24.ua.

Предыдущий пост
венок
Рождественский венок своими руками: 5 простых идей, которые ты можешь повторить дома
Следующий пост
выбираем знания в подарок
Точно пригодится: выбираем знания в подарок, которые помогут добиться успеха в новом году

Новости партнёров

Fresh

Showbiz

В «МАСКЕ» рассекретили Солнце - победительницу шоу

В двенадцатом выпуске самого загадочного проекта страны «МАСКА» на канале «Украина» показало свое истинное лицо яркое Солнце.
Showbiz

Невероятно талантливый певец: в шоу «МАСКА» рассекретили Дракона

В двенадцатом выпуске самого загадочного проекта страны «МАСКА» на канале «Украина» показал свое истинное лицо смелый Дракон.
Showbiz

Известный украинский актер: в шоу «МАСКА» рассекретили Носорога

В двенадцатом выпуске самого загадочного проекта страны «МАСКА» на канале «Украина» показал свое истинное лицо брутальный Носорог.
Гороскоп

Гороскоп на 11 апреля 2021 года для всех знаков Зодиака: как правильно провести этот день

11 апреля 2021 года - день, когда не рекомендуется сдерживать эмоции.