Альона-Альона, Юлія Саніна: в Києві відкриють виставку «Barbie: Пані України»

Barbie: Пані України
Скільки видатних жінок України ви зможете назвати? А ваші діти?

Найвідоміші жінки України в образі найвідомішої в світі ляльки Барбі відкриють для вас і ваших дітей сторінки історії нашої країни. Пані України - політичні діячі, вчені, історичні та міфічні персонажі, бізнес леді та акторки, музиканти та письменниці, художниці та поетеси – такі різні і такі яскраві!

28 лялькових майстрів зі всієї країни (Харків, Одеса, Київ, Тульчин, Винница) створювали образи 36 ляльок, серед яких княжна Либідь та Анна Ярославна, Марія Заньковецька та Леся Українка, Руслана Лижичко та Оксана Караванська, депутат Яна Зінкевич та волонтер Катерина Ножевнікова, Юлія Саніна з дуету The Hardkiss та реп-співачка Альона-Альона.

У центрі уваги майстрів – одяг героїнь. Можна прослідкувати, як мода змінюється з роками, але дає можливість відобразити індивідуальність жінки, підкреслити її внутрішній світ та культуру, оточення та життєві позиції.

Barbie: Пані України

Виставка буде безумовна цікава дітям та дорослим, в незвичній ігровий формі познайомить з сучасними та історичними видатними жінками України, буде надавати маленьким відвідувачам віру у майбутнє, в успішність жінок в різних сферах життя, впевненість у свої сили у здійсненні мрій.

Саме цю мету ставили перед собою в «Антошка», коли замислювали цей проект та запрошували до участі творчій проект «КуКультура» та ТОВ «ТойДіКо Україна».

Безкоштовні виставка пройде в Києві з 16 до 28 березня в ТРЦ Ocean Plaza, (вул. Антоновича, 176, 2 поверх, магазин «Антошка», з 16 до 28.03.2021. Після цього виставка буде мандрувати країною, її чекають лялькові музеї Дніпра, Вінниці, Львова.

Предыдущий пост
Avon
Avon запустила благотворительную инициативу, чтобы помочь женщинам, пострадавшим от насилия
Следующий пост
Дарынок
Новый детский центр на Дарынке: чем может заняться детвора и родители

Новости партнёров

Fresh

Showbiz

7 самых дорогих платьев звезд за всю историю существования церемонии «Оскар»

Раз в году красная дорожка церемонии «Оскар» превращается в демонстрацию самых восхитительных нарядов от лучших кутюрье мира. В преддверии главного кинематографического события года вспомним самые дорогостоящие наряды звезд.
Мода

Женственно и модно: ТОП-5 способов носить спортивные вещи каждый день

Мир стал другим, этого нельзя отрицать. Мир полюбил удобство, полюбил комфорт. Весь год мы работали (а кто-то продолжает работать) на удаленке. Весь год мы созванивались в «зуме» и старались носить не только халаты.
Психология

Как вести себя при детских истериках: советы психолога

Ведущий ипсихолог Дмитрий Карпачев в рамках психологического реалити «Супермама» на СТБ продолжает давать ценные и практические советы по вопросам детской возрастной психологии.
Гороскоп

Гороскоп на 12 апреля 2021 года для всех знаков Зодиака: как правильно провести этот день

12 апреля 2021 года звезды рекомендуют мечтать о будущем, и планировать свою жизнь.