20 капелюшків королеви Єлизавети II, які нас здивували

Єлизавета II
Королева Єлизавета II була взірцем стилю та смаку. І якщо її вбрання залишалося традиційним протягом півстоліття, змінюючись лише відповідно до віку, то в капелюшках британська монархиня себе не стримувала.

Єлизаветі II за статусом належало носити капелюшки. І цей предмет гардероба був для неї справжньою гордістю. Змінювалися фасони та кольори, але її капелюшки як і були, так і залишалися справжнім витвором мистецтва.

Королева Елизавета II

Ми підібрали 20 найефектніших капелюшків монархині за останні десятиліття. Усі варіації капелюшків – перед вами.

Королева Елизавета II

Вбрання та капелюшки для королеви створював штат придворних модельєрів.

Королева Елизавета II

Фасон капелюшка затверджувався королевою і спочатку робився з соломи. Якщо перший варіант припадає до душі Її Величності, капелюшок робили із задуманого матеріалу у задуманій гамі.

Королева Елизавета II

Королівські капелюшки мали відповідати кільком критеріям. По-перше, їх поля не мали бути надто широкими – щоб не закривати обличчя королеви від її підданих і щоб не заважати їй виходити з карети чи машини.

Королева Елизавета II

Також не допускалося, щоб поля капелюха торкалися ззаду воріт пальто.

Королева Елизавета II

А якщо королева вирушала на зустріч із людьми похилого віку, деталі її гардеробу мали бути якомога виразнішими – щоб їх розгледіли навіть люди зі слабким зором.

Королева Елизавета II

Колір капелюха мав відповідати характеру заходу. Якщо це щось розважальне – на зразок традиційних стрибків Ascot – на королеві могли бути вбрання найнесподіваніших тонів – від персикового до салатного (а капелюшки завжди йдуть у тон до вбрання). Якщо ж зустріч передбачала щось серйозне, королева вдягала вбрання темно-бордового чи навіть чорного кольору.

Королева Елизавета II

До речі, на Королівських стрибках Ascot букмекери навіть приймали ставки на те, якого кольору капелюшок буде королева цього року.

Королева Елизавета II

У гардеробі Єлизавети II налічувалося понад 5 тисяч капелюшків. Чи багато це, чи мало? – Судіть самі, враховуючи, що 2022 року британська монархиня відсвяткувала свій 96-річний…

Королева Елизавета II

Попередній пост
Єлизавета II
5 смішних витівок королеви Єлизавети II, яких від неї ніхто не чекав
Наступний пост
KFC
Відтепер у KFC можна зробити добру справу, а не лише смачно поїсти!

Новини партнерів

Fresh

Showbiz

До мурах: акустичний концерт KHAYAT на підтримку переселенців

Український співак KHAYAT презентував нову програму. Розповідаємо, як це було.
Краса

Для ніжних поцілунків: як правильно доглядати за шкірою губ

Шкіра на губах дуже ніжна та тонка, до того ж на ній немає сальних залоз, завдяки яким зволожується шкіра на обличчі та тілі.
Фітнес та здоров'я

Психологіня розповіла, як вагітній жінці спокійно виносити дитину під час війни

Сім місяців Україна героїчно протистоїть повномасштабному російському вторгненню.
Мода

Які речі можна та потрібно купувати на розмір більше?

Не знаю, як у вас, милі пані, але мені завжди хотілося бути на розмір менше… Тобто, ти отримуєш справжнє задоволення, коли замість звичної «емки» ти сміливо влазиш у «еску». А тут що, навпаки?