Злата - дітям! Співачка Злата Огнєвіч стала амбасадоркою фонду «Таблеточки»

Злата Огнєвіч
Благодійний фонд «Таблеточки» заручився підтримкою Злати Огнєвіч, яка стала офіційною амбасадоркою фонду.

Амбасадорство – це поширена у світі практика підтримки і привернення уваги до певної теми, організації. Великі комерційні бренди мають амбасадорів, які користуються їхніми товарами/послугами, роблять це щиро і розповідають про це своїй аудиторії. Такі всесвітні організації, як ЮНІСЕФ (світовий лідер із захисту прав та інтересів дітей) мають власних послів доброї волі – амбасадорів. Видатні особистості зі світу кіно, музики, спорту голосно говорять про проблеми, які постають перед дітьми по всьому світу. Вони підвищують рівень обізнаності у темі захисту прав дітей серед своєї аудиторії та безпосередньо беруть участь у проєктах на підтримку дітей і допомагають ЮНІСЕФ втілювати цілі.

Злата Огнєвіч

Амбасадорство у фонді «Таблеточки» означає особливий статус, що передбачає виконання певних обов’язків. Відтепер Злата Огнєвіч, як публічна особа, докладатиме зусиль до поширення інформації про потреби дітей з раком, братиме участь в акціях на їхню користь. Співачка вже неодноразово підтримувала підопічних фонду у різних акціях: дарувала їм свій день народження, організовуючи збір коштів. Зараз Злата бере участь у всеукраїнській акції фонду спільно з компанією «АТБ-маркет» «Мене це стосується! А тебе?».

Ми вдячні Златі за всю ту допомогу і підтримку підопічних фонду, яку вона вже зробила. Амбасадорство – дуже особливий і важливий статус. Це приклад того, як артист може використати свій талант, щоб допомогти справі, яка його хвилює. І надихнути інших на допомогу дітям з онкологією

– ділиться директорка зі стратегічних партнерств фонду Світлана Пугач.

Злата Огнєвіч

Щороку в Україні діагностується тисяча випадків дитячого раку. Наразі в Україні одужує близько 50-60% дітей. В європейських країнах рівень виживаності понад 80%. Різниця пояснюється зокрема тим, що в Україні поки що не вистачає ресурсів, аби подолати дитячий рак. Але головне – дитячий рак виліковний. Подолати його можна об’єднавши зусилля всі разом, зробити так, щоб якомога більше цих дітей одужувало. Важливу роль у цьому беруть амбасадори фонду, які допомагають поширювати інформацію про дитячу онкологію і про те, як її перемогти, і як можна приєднатися до цієї перемоги.

Я щиро вірю в те, що кожна людина може стати справжнім чарівником: здійснити чиюсь маленьку чи велику мрію, змотивувати інших на нові звершення та сильні вчинки. Ми потрібні одне одному у цьому величезному світі! Ми потрібні дітям, які найбільше мріють перемогти свою хворобу, і я вірю, що вони переможуть. Бути амбасадоркою фонду «Таблеточки» – для мене означає бути справжнім другом дітей. Разом ми можемо здійснити їхню мрію та наблизити до одужання!

– розповідає співачка Злата Огнєвіч.

Привітати Злату з новим статусом прийшли дівчата з клубу для підлітків-переможців – Божена та Злата. Обоє захоплюються співачкою, а тому були неймовірно раді зустрічі.

Злата Огнєвіч

Рік тому амбасадоркою «Таблеточок» стала NK, Настя Каменських. За цей час вона реалізувала багато активностей на користь онкохворих дітей: спортивний інтенсив, збір коштів до дня народження, інформаційна підтримка благодійних акцій фонду.

Зіркові амбасадори, які є лідерами думок для великої кількості українців, допомагають робити благодійність більш системним процесом. Ми щасливі і пишаємося, що такі талановиті українські співачки підтримують підопічних і фонд, допомагають якомога більшій кількості людей дізнатися про проблеми дітей з онко і об'єднатися разом у їх вирішенні

– говорить засновниця благодійного фонду «Таблеточки» Ольга Кудіненко.


«Таблеточки» — благодійний фонд, який понад 10 років допомагає онкохворим дітям в Україні. Фонд працює в чотирьох напрямках: адресна допомога сім’ям, системна допомога дитячим онковідділенням, захист прав дітей і професійний розвиток медичного персоналу. Щомісяця під опікою фонду 500 сімей і 21 онковідділення по всій Україні. За час роботи фонду 5500 сімей отримали адресну допомогу.

Предыдущий пост
Александр Пономарев и Михаил Хома
10 главных мужских качеств последних 10 лет: мнение Александра Пономарева и DZIDZIO
Следующий пост
Новорічна МАСКА
«Новорічна МАСКА»: в одном из образов шоу будет скрываться Тина Кароль

Новости партнёров

Fresh

Showbiz

«Пришлось переиграть планы на будущее»: Ольга Сторожук о юношеской подработке, изменившей жизнь

Успешная карьера многих актеров создает впечатление, будто бы эти люди всегда были востребованы и популярны.
Showbiz

Звезда «Вещдока» Артем Позняк: «Я привык наступать на собственные грабли»

Сегодня Артем Позняк - популярный и востребованный украинский актер, ведущий детективного цикла «Вещдок» на «Интере».
Красота

12 советов, как выглядеть моложе с помощью макияжа

Макияж способен на многое, а правильный макияж - почти на все.
Красота

5 правил в уходе за волосами, которых необходимо придерживаться зимой

Зимой наши волосы нуждаются в особом уходе, ведь низкая температура и сухой воздух в помещениях не лучшим образом на них влияют.