Оля Цибульская рассказала, как совмещает диету с праздниками

Оля Цибульская
Певица Оля Цибульская призналась, позволяет ли себе калорийные вкусности в праздник.

Популярная украинская певица, звезда гипершоу «МАСКА» на канале «Украина» Оля Цибульская признается – Новый год для нее особенный праздник.

И хотя артистка привыкла работать в эту ночь – всегда находит время побыть с семьей.

У нас є крута сімейна традиція – напередодні Нового року ми всі пишемо свої бажання на майбутнє. Потім всі загортають папірці в трубочку і запихають у новорічну іграшку, які потім прикрашають ялинку. А через рік дістаємо і читаємо, що здійснилось. Минулого року у мене, як у француза, не збулось ні чорта. Сподіваюсь, цього року буде багато виконаних пунктів. Наприклад, про «МАСКУ» я не писала, але вона збулась!

– поделилась Оля.

Оля Цибульская

А еще певица, которая постоянно следит за своей физической формой, в новогоднюю ночь отказывается от всех ограничений и на полную наслаждается праздником.

Мені здається, на Новий рік не треба себе обмежувати – навпаки треба дуже сміливо загадувати та їсти Олів’є після 00:00! Можна навіть сальця врізати чи того, що вам подобається. І жити широко – малювати широкими мазками – тоді і рік буде крутим!

– отметила Цибульская.

Оля Цибульская

Смотрите масштабный концерт-награждение «Музыкальная платформа» в ночь с 31 декабря на 1 января в 00:00 на телеканале «Украина».

Фото в тексте: instagram.com/cybulskaya

Предыдущий пост
Владимир Остапчук
Владимир Остапчук поделился семейными традициями празднования Нового года и Рождества
Следующий пост
Лілія Ребрик
Лілія Ребрик про шоу «Новорічна Маска» та сімейні традиціїї: «Для мене закон – Новий рік у сімейному колі»

Новости партнёров

Fresh

Фитнес и здоровье

Профілактика меланоми в Україні: соціальний проєкт Skinscan. Я бережу свою шкіру в режимі воєнного часу

23-24 травня 2022 року в Україні проходила традиційна кампанія «День меланоми», яка підтримується багатьма відповідальними дерматологами та дерматоонкологами у всьому світі.
Фитнес и здоровье

Лікар розповів, чому у поширенні віспи мавп винні не тварини, а люди

Про спалах віспи мавп говорять уже в багатьох країнах. Люди хвилюються через те, що може виникнути нова епідемія, яка пошириться у всьому світі, тому знову встановлять карантин на кілька місяців.
Lifestyle

Програми Центру «Коперник» у Польщі будуть перекладені українською завдяки МАН України

21 травня президент Малої академії наук України Станіслав Довгий і директор Центру науки «Коперник» Роберт Фірмгофер у присутності радника Посольства України в Польщі Віталія Білого підписали меморандум про співпрацю в межах проєкту «Досліджуй науку українською».