Євген Кот розповів про роман із Ксенією Мішиною та поповнення в сім'ї

Євген Кот
Танцюрист і режисер-постановник Євген Кот став гостем проекту «Мій секрет» з Машею Єфросініною.

Ексклюзивно у розмові з ведучою шоу на СТБ Машею Єфросініною Євген Кот зізнався, чи був роман із Ксенією Мішиною і чому йому зрадила колишня дівчина Маріам. Як він познайомився з дружиною та чи планують вони дітей? Тільки в проекті Кіт вперше розкрив головний секрет свого життя – людину, яка пропонувала йому стати утримувачем!

Евгений Кот

Про пропозицію стати утримувачем

Це було перед «Танцюють всі». У мене тоді не було роботи. Я зустрівся з людиною, він працював із зірками та прокачував їх. Років 50 йому на той момент точно було. Як мені здалося він може посприяти у тому, щоб я піднявся. І якось він мені каже «Ты себя в зеркало видел? Какая работа? Найдем тебе дядю, и будешь в шоколаде».

Мені 19 років. Я сиджу у нього в машині, серце калатає, не розумів, що буде далі зі мною після такої дивної пропозиції. Я відмовився і вийшов одразу. Це було стрьомно… Відтоді ми не бачилися.

Про роман із Ксенією Мішиною

Коли ми з Ксюшею познайомилися, після першої зустрічі, я прийшов до Наталі (дружини) і кажу «Ксенія дуже красива. У нас може бути з нею роман, цей медійний. Точно буде!» Ми навіть цілувалися з Мішиною, цілувалися прямо на паркеті!

Евгений Кот

Про зраду колишньої дівчини Маріам (Маші)

Мене обманули, обійшлися нечесно по відношенню до мого серця та душі. Я на той час думав що це вже буде сім’я. Ми разом взяли будинок, внесли перший внесок за нього. Разом робимо балет, я навіть продав машину для цього. Авжеж я був закоханий: з людиною придбати будинок, у якому ми живемо, завести собаку, це майже як дитину – це серйозні для мене кроки.

Про бажання мати дітей та складнощі у досягненні цієї мети

Наташа (супруга Жени): У мене усе моє життя – це спорт. Навантаження фізичне та психологічне, коли я була в Олімпійській збірній команді України. Це не могло не відбитися на моєму здоров’ї. Гімнастки зростають пізніше у плані гормональної системи. Зараз є відголоски минулого спорту, виступів та стресу від них. Це постійний адреналін, у мене були виступи кожні 3 дні. Моя гормональна система сказала «бувай». Я не можу не переживати через це, бо це є стан мій як жінки. У мене на сьогоднішній момент найвеличезніше бажання – стати мамою.

Евгений Кот с женой

Женя: Я цю тему теж пропрацовую з психотерапевтом для себе як правильно до цього ставитись.

Фото у тексті: прес-служба каналу СТБ

Попередній пост
Лаура Марті
Лаура Марті йде на «Євробачення 2022» із авторською піснею «Незалежна»
Наступний пост
Надія
«Надія»: стало відомо, чим здивує нова меддрама від творців «Жіночого лікаря»

Новини партнерів

Fresh

Психологія

Не на часі? Святкувати чи ні радісні дати: поради психолога

Війна, а у тебе весілля, ювілей, хрестини. Відкласти їх до перемоги чи влаштувати свято?
Showbiz

Люди виходили з машин та хором кликали Басю: Олена Фроляк розповіла про домашню улюбленицю

8 серпня, у Всесвітній день котиків, ми згадуємо різні історії про наших пухнастиків. Адже ці милі вусо-лапо-хвостики наповнюють життя фарбами.
Психологія

Як не стати жертвою шахраїв під час війни: ознака афери, яка має вас насторожити

Ведуча проекту «Аферисти в сітях» Олена-Крістіна Лебідь підказала нюанс, який може видати зловмисника.
Психологія

Боюся віддавати дитину до школи через війну: що робити?

До початку нового навчального року менше місяця. І, звісно, батьків турбує питання – як виглядатиме навчання в умовах війни, і чи безпечно взагалі віддавати дітей у школи?