Ігор Кондратюк назвав деяких артистів «безмозгими ляльками»

Ігор Кондратюк
Відомий продюсер і шоумен Ігор Кондратюк разом із дружиною сьогодні перебувають у Львові. Продюсер запевняє – там почуваються у безпеці, проте думками повертаються у Київську область, де залишився їхній розтрощений будинок.

А поки у Ігоря Кондратюка немає нагоди повернутись у домівку, він робить усе можливе, щоб підтримати українців і армію, тож постійно пересилає гроші та спілкується з українцями у соціальних мережах, де відверто висказує свою думку. Так, за словами Кондратюка, він не хоче мати жодних зв’язків з росіянами ще з 2014 року.

Я ні з ким не спілкуюсь. Для мене ще з 2014 року росіяни – заручники путіна і свого непоганого життя, принаймні до початку війни. І судячи з того, що я читаю в мережі і в статтях – у них взагалі немає розуміння ситуації. Людей, які нас зрозуміли, можна перерахувати на пальцях двох рук. А ті, хто підтримують Україну, тим паче, якщо вони громадські діячі, змушені були виїхали з росії, бо це небезпечно

– коментує Ігор Кондратюк в інтерв’ю «Зірковому шляху» на каналі «Україна».

За словами продюсера, зірки українського походження, які й далі працюють та живуть у росії наразі перебувають у «ганебній ситуації» – мовчать і тихенько пересиджують, адже бояться, що їм «прилетить» за висвітлення будь-яких думок.

Але при цьому вони обслуговують агресора, і це їх робить його помічниками. Наприклад, Регіна Тодоренко підносить патрони тим хлопцям, які стріляють в наших військових і мирних громадян. Може їй це хтось сказав, може хтось скаже. Бо сьогодні неможливо бути «поза політикою» – не той час! Я про таких написав дуже багато і про їхніх російських колег також. В них не вистачило мізків після березня 2014 року зрозуміти, що виступи в Росії – це підтримка вбивства росіянами українців, тому нема про що говорити ні зі Свєтою, ні з Таєю, ні з Кароліною, ні з MARUV

– ділиться Кондратюк.

Ігор Кондратюк

Продюсер запевняє – особисто він викреслив цих людей зі свого життя та поля розуміння, адже жодні гроші не можуть коштувати людського життя.

Вони обрали бік агресора. Їм хотілось грошей, їм хотілось показати, що вони розуміють більше ніж ми, українці, яких той агресор розстрілює, відбирає території… Це означає, що вони безмозгі ляльки. І все. Більше нічого не скажеш

– розповів Ігор.

Предыдущий пост
Євген Синельников
Режисер шоу «Орел і Решка» Євген Синельников розповів, як війна підштовхнула його освідчитись коханій
Следующий пост
Олексій Суханов
Олексій Суханов розповів, коли, на його думку, завершиться війна

Новости партнёров

Fresh

Showbiz

Макс Барских впервые собрал Дворец спорта с украиноязычной программой

Певец Макс Барских с бешеным успехом выступил в столичном Дворце Спорта.
Lifestyle

Як пройшла конференція CODE? Розповіла Наталія Горбаль, ідеолог заходу

Нещодавно в Києві відбулася конференція у сфері шлюбно-сімейних відносин CODE. Ця подія стала великим стартом у розвитку шлюбної освіти в Україні, усі присутні отримали інструменти, що допоможуть побудувати міцний та довготривалий шлюб.
Психология

5 основных женских ошибок в общении с мужчинами

Приходилось ли вам когда-нибудь читать инструкцию к применению «Мужчина и Женщина»? Нет?! Тогда этот дорогостоящий «прибор» при использовании может сломаться… Инструкция очень важна! А инструкцию к гаджету или бытовой технике читаете?
Красота

Этапы ухода за волосами – все тонкости и нюансы

Уход за волосами – неотъемлемая часть ухода за собой, как для женщин, так и для мужчин. Потому что волосы – не просто аксессуар, а один из самых главных элементов стиля и вида человека.