Олена Кравець розповіла, як у непростий для всієї країни час підтримує Президента України

Олена Кравець
Акторка Олена Кравець розповіла, як зараз спілкується із Володимиром Зеленським.

В ефірі YouTube-каналу телеканалу «Україна» акторка та ведуча Олена Кравець зізналася, чи спілкується з Зеленським під час війни.

Він для мене Президент. Але він людина дуже близька мені. І я, звичайно, його підтримувала. Він дуже коротко відповідає, але я так вдячна йому за ці відповіді. І я намагаюся надсилати йому різні меми. Тобто трошки гумору. І я знаю, як він зустрічав будь-які кризи у житті компанії, просто у житті. Я його знаю. Інакше не могло бути. І я неймовірно пишаюся і ним, і Оленою, і всією його сім’єю

- говорить Кравець.

Олена Кравець

Олена розповіла, що не вірила до останнього у те, що почнеться війна. І тому не виїжджала з дітьми з Києва. А 23-го лютого була на допремʼєрному показі фільму з донькою, яка, до речі, на наступного дня планувала святкувати 19-тий день народження.

Я повернула доньку додому, вона мешкає окремо. І наступного дня в неї був день народження. І ми планували, як зустрінемось. Я приїхала така втомлена, що просто завалилася спати. Але десь о 3 ночі прийшли діти до мене у кімнату, і о 5 ранку мене просто підірвало з ліжка від дуже гучного вибуху. І все. Ти в той момент розумієш, що це не салют, що це не якийсь там взрив десь на виробництві. Що це все, що це воно. І далі все як в тумані, бо паніка, збирання речей хаотичне. І дуже зосереджений чоловік. Він просто казав, що робити: «Одягай дітей. Виходимо. Чекайте мене. Візьми це. Вікна зачинити». Він був дуже якийсь системний. А я була розібрана на шматки, була в такому ступорі, що я не розуміла взагалі, що відбувається, і постійно плакала. Потім ми заїхали за донькою. Отакий день народження в неї був

- поділилася подробицями першого дня війни Олена.

Предыдущий пост
Маша Єфросиніна
Маша Єфросиніна розповіла про роль Світлани Лободи у процесі евакуації людей із гарячих точок
Следующий пост
Даніель Салем
Ведучий Даніель Салем розповів, як потрапив під обстріл окупантів

Новости партнёров

Fresh

Фитнес и здоровье

Профілактика меланоми в Україні: соціальний проєкт Skinscan. Я бережу свою шкіру в режимі воєнного часу

23-24 травня 2022 року в Україні проходила традиційна кампанія «День меланоми», яка підтримується багатьма відповідальними дерматологами та дерматоонкологами у всьому світі.
Фитнес и здоровье

Лікар розповів, чому у поширенні віспи мавп винні не тварини, а люди

Про спалах віспи мавп говорять уже в багатьох країнах. Люди хвилюються через те, що може виникнути нова епідемія, яка пошириться у всьому світі, тому знову встановлять карантин на кілька місяців.
Lifestyle

Програми Центру «Коперник» у Польщі будуть перекладені українською завдяки МАН України

21 травня президент Малої академії наук України Станіслав Довгий і директор Центру науки «Коперник» Роберт Фірмгофер у присутності радника Посольства України в Польщі Віталія Білого підписали меморандум про співпрацю в межах проєкту «Досліджуй науку українською».