Юрій Горбунов допомагає купляти карети швидкої медичної допомоги

Юрій Горбунов
Ведучий Юрій Горбунов концертами підтримує моральний дух ЗСУ, волонтерів та планує відвідати лікарів у шпиталях.

Продюсер, ведучий 1+1 Юрій Горбунов від початку повномасштабної війни в Україні у соцмережах активно розповідає своїм підписникам та всьому світу, що коїться в нашій країні. Телеведучий неодноразово закликав світових лідерів закрити небо над Україною, намагався достукатися до російських зірок аби вони теж несли правду на своїх акаунтах.

Також Горбунов веде активну волонтерську діяльність, допомагаючи українцям і фізично, і морально, і матеріально.

Нещодавно у своєму Instagram Юрій розповів, що разом з колегами, гумористами із ШОУЮРИ та авторами фільмів Скажене весілля-1,2,3 й серіалу Скажені сусіди (мав вийти навесні 2022 на 1+1, вже відзнятий - прим.ред) - Миколою Куциком, Арамом Арзуманяном, Ярославом Стень, Богданом Гациляком, Максимом Кравцем - відомий львівський стендапер й іншими, відвідали наших воїнів аби трохи відволікти українських захисників піснями і гумором від війни. Горбунов зазначив, що має намір і далі їздити з концертами до волонтерів, шпиталь, лікарів, щоб хоч трішки піднімати їм моральний дух.

Юрій Горбунов

Найближчі заплановані виступи відбудеться вже незабаром. Звісно, дати й міста не називаються з міркувань безпеки, оскільки ворог може їх вичислити і цим скористатися. Зараз, як всім відомо, заборонено показувати обличчя воїнів, тому вже після перемоги України, Юрій пообіцяв опублікувати фото наших захисників, для яких й проводяться ці концерти.

Це концерти, які організовуються за ініціативи президента України, називаються “Культурний Фронт”. Ми робимо їх з артистами розмовного жанру. Також періодично долучаються різні співаки - був Дзідзьо, Світлана Тарабарова, планується Оля Полякова, Ольга Цибульська. Концерти проводимо і для Збройних Сил України, і для тероборони, і для волонтерів. Плануємо концерти для лікарів і для тих, хто зараз у шпиталях

- зазначив ведучий.

Крім цього, Горбунов разом зі своїми колегами-друзями активно допомагає на волонтерських пунктах, де потрібна фізична сила переносити різні важкі коробки, з гуманітарною допомогою.

Юрій Горбунов

Юрій Горбунов не тільки є ведучим та продюсером, він також входить до складу Громадського об'єднання “Спілка підприємців кіно та телеіндустрії” разом з Артемом Колюбаєвим, Миколою Чиханцовим, Олегом Бражій, Романом Кудріним й Тарасом Босак. Під час війни це об'єднання допомагає збирати кошти для придбання машин швидкої медичної допомоги.

Наша громадська організація “Спілка підприємців кіно та телеіндустрії” у мирний час співпрацювало з Хмельницькою обласною державною адміністрацією (тепер Хмельницька обласна військова адміністрація - прим.ред) і з її головою Сергієм Гамалій. Зараз вони мають запити, куди потрібні карети медичної допомоги. Ми їх у цьому підтримуємо - збираємо кошти за кордоном, купуємо авто, перевозимо їх в Україну та передаємо нашим військовим. Вчора ми вручили другу медичну машину. Перша 10 днів тому поїхала на фронт в сторону Чернігова, ця теж поїде у тому напрямку. Через тиждень плануємо передати третю медичну карету та збираються кошти на четверту. Ми завжди з радістю готові допомогати

- прокоментував Горбунов.

Юрій Горбунов

Продюсер неодноразово у своїх соцсторінках дякував всім, хто допомагає наблизити день перемоги! Звертався до воїнів із ЗСУ, які зараз боронять нашу землю. Горбунов наголосив, наші захисники приклад для цілого світу, як віддано потрібно захищати свою Батьківщину. Ведучий впевнений, що українські воїни неодмінно увійдуть в новітню історію нашої країни!

Предыдущий пост
Даніель Салем
Ведучий Даніель Салем розповів, як потрапив під обстріл окупантів
Следующий пост
Оля Полякова
Оля Полякова емоційно виконала гімн України на футбольному матчі в Афінах

Новости партнёров

Fresh

Красота

Маникюр на Новый год 2024: ТОП-5 трендовых идей с фото

Рассмотрим самые трендовые идеи маникюра, который можно сделать на Новый год 2024 года.
Психология

«Я» в центре мира: ​​плохо ли быть эгоисткой?

Я очень четко отличаю здоровый эгоизм от нездорового. Вернее, эгоизм от эгоцентризма, если быть точной с научной точки зрения.
Lifestyle

Новогодние украшения 2024 года: стильные тренды в украшении дома на праздники

Узнайте, как украсить свою квартиру на Рождество и Новый год 2024 год.