Даша Астаф’єва стала волонтером - мішками чистить картоплю

Даша Астаф’єва
Співачка Даша Астаф’єва зізналась, що мотивує її знову і знову мішками чистити картоплю та як вона оцінює своїх колег, які продовжують давати концерти і писати пісні.

Популярна співачка Даша Астаф’єва чи не щодня у соціальних мережах ділиться світлинами про те, як вона допомагає бійцям, записує мотивуючі відео та звернення на підтримку українців. І хоча сьогодні зірці не до сцени, вона впевнена – артисти, які готові співати для народу, мають це робити незважаючи ні на що.

Ніхто не був готовий до війни. Хтось знав, хтось здогадувався, але готовим ніхто не був. Зараз дуже важливо розуміти одне – кожен має займатись тим, чим він може! Більше того, як би то смішно не звучало, слід отримувати задоволення, від того, що ви робите! Я чищу ту картоплю так, що шкірки летять по всій кухні, але роблю то з таким задоволенням, навіть часу не помічаю!

– поділилась Даша.

Даша Астаф’єва

[readmore id="36918,36914"]

Зірка готова робити це знову і знову, Даша навіть не відчуває втоми, адже робить це з любов’ю і від щирого серця.

Я проговорюю собі, що це все для коханого. Уявляю, що це треба зробити дуже швидко і від душі, як великий сюрприз. Цікаво те, що втоми я не відчуваю, але днями, наприклад, сіла чистити і зрозуміла, що мішок, який це вчора був нормою, сьогодні здається чимось космічним. А в нас працює реабілітолог, вона звернула увагу на мої руки і сказала, що треба зробити паузу, адже це велике навантаження на суглоби

– коментує Астаф’єва.

 Даша Астаф’єва

Навіть відпочиваючи від чищення картоплі, Даша Астаф’єва знаходить собі інші не менш важливі справи – допомагає тваринам і притулкам, а також літнім людям їжею та коштами.

[read-next id="3"]

Предыдущий пост
Оля Полякова
Оля Полякова емоційно виконала гімн України на футбольному матчі в Афінах
Следующий пост
Макс Барських
Це буде всесвітній хіт: Макс Барських анонсувах вихід нового треку на підтримку ЗСУ

Новости партнёров

Fresh

Фитнес и здоровье

Как правильно делать упражнения Кегеля для повышения сексуальности: 6 секретов

Упражнения Кегеля ‑ комплекс для поддержания здоровья интимных мышц ‑ были разработаны в середине XX века. К сожалению, не все женщины выполняют их правильно. Есть несколько секретов, как делать их с максимальной пользой.
Foodstyle

Как есть сладкое и не поправляться: 7 эффективных советов сладкоежке к весне

Как похудеть, если ты сладкоежка, и все рассказы диетологов о том, что самый простой способ избавиться от лишнего веса - отказаться от сладкого - для тебя ножом по сердцу. И очень злит еще. Рука сразу тянется к шоколаду. Ладно, бери и ешь. По правилам.
Красота

Гимнастика для лица: 7 упражнений, которые помогут сделать скулы выразительными

Сегодня все помешаны на ЗОЖ, ведь оно помогает оттянуть старение. К тому же, не обязательно делать различные инъекции, чтобы омолодить лицо или профилактировать появление морщин. Достаточно просто заняться таким нехитрым делом, как фейсбилдинг.
Фитнес и здоровье

7 самых частых причин задержки менструального периода

Регулярный менструальный цикл для женщины - еще один показатель хорошего здоровья. А вот регулярные сбои в нем чаще всего свидетельствуют о каких-то проблемах и недомоганиях.