Даша Астаф’єва стала волонтером - мішками чистить картоплю

Даша Астаф’єва
Співачка Даша Астаф’єва зізналась, що мотивує її знову і знову мішками чистити картоплю та як вона оцінює своїх колег, які продовжують давати концерти і писати пісні.

Популярна співачка Даша Астаф’єва чи не щодня у соціальних мережах ділиться світлинами про те, як вона допомагає бійцям, записує мотивуючі відео та звернення на підтримку українців. І хоча сьогодні зірці не до сцени, вона впевнена – артисти, які готові співати для народу, мають це робити незважаючи ні на що.

Ніхто не був готовий до війни. Хтось знав, хтось здогадувався, але готовим ніхто не був. Зараз дуже важливо розуміти одне – кожен має займатись тим, чим він може! Більше того, як би то смішно не звучало, слід отримувати задоволення, від того, що ви робите! Я чищу ту картоплю так, що шкірки летять по всій кухні, але роблю то з таким задоволенням, навіть часу не помічаю!

– поділилась Даша.

Даша Астаф’єва

Зірка готова робити це знову і знову, Даша навіть не відчуває втоми, адже робить це з любов’ю і від щирого серця.

Я проговорюю собі, що це все для коханого. Уявляю, що це треба зробити дуже швидко і від душі, як великий сюрприз. Цікаво те, що втоми я не відчуваю, але днями, наприклад, сіла чистити і зрозуміла, що мішок, який це вчора був нормою, сьогодні здається чимось космічним. А в нас працює реабілітолог, вона звернула увагу на мої руки і сказала, що треба зробити паузу, адже це велике навантаження на суглоби

– коментує Астаф’єва.

 

Даша Астаф’єва

Навіть відпочиваючи від чищення картоплі, Даша Астаф’єва знаходить собі інші не менш важливі справи – допомагає тваринам і притулкам, а також літнім людям їжею та коштами.

Предыдущий пост
Оля Полякова
Оля Полякова емоційно виконала гімн України на футбольному матчі в Афінах
Следующий пост
Макс Барських
Це буде всесвітній хіт: Макс Барських анонсувах вихід нового треку на підтримку ЗСУ

Новости партнёров

Fresh

Психология

Научитесь говорить «нет» без чувства вины: стратегии развития личности

Полномасштабное вторжение помогло многим расставить приоритеты в жизни. Оказалось, что работа или домашние дела могут подождать, а вот собственное здоровье, встречи с родными людьми, путешествия или новые впечатления – нет.
Психология

Контролируйте свои эмоции: как разрешать конфликты без агрессии

А вы знали, что злоба и агрессия – совершенно разные понятия? Злость – это эмоция, агрессия – поведенческая реакция, к которой может повлечь злобу. Как не перевести первое во второе (и еще многое интересное) рассказывает психологиня.