Соліст гурту KALUSH ORCHESTRA розповів, як готується до Євробачення під час війни

KALUSH ORCHESTRA
Соліст гурту KALUSH ORCHESTRA Олег Псюк розповів, як готується до Євробачення та чи підтримує зв'язок з Аліною Паш.

Після дискваліфікації співачки Аліни Паш на національному відборі на конкурс Євробачення, Україну в Туріні буде представляти гурт KALUSH ORCHESTRA.

Букмекери переконані, пісня «Стефанія», з якою гурт поїде на пісенний конкурс, має всі шанси на перемогу.

Пісня «Стефанія», в першу чергу, присвячена моїй мамі. Після початку війни трек почав набувати нових значень, почали порівнювати: «Україна - моя мати», співати своїм матерям. Ця пісня тепер в серцях всіх українців. Багато людей називають її гімном війни, я б краще її назвав «гімн нашої перемоги». Те що ми зараз на першому місці у букмекерів – це правда, але ми були і на 5 місці до війни. І це теж високий показник, тож наша пісня сподобалась, вона українською. У нас ціль, щоб українська музика була популярною не тільки в Україні, а і в цілому світі. Конкурс Євробачення – це гарний ресурс, на якому можна досягти такої мети

- сказав в інтерв’ю «Зірковому шляху» на каналі «Україна» соліст гурту KALUSH ORCHESTRA.

KALUSH ORCHESTRA

Зараз команда готується до Євробачення. Нажаль, гурт не мав можливості репетирувати, так як хотілося, через те що учасники не могли особисто зустрітися довгий час. Тепер, запевняє вокаліст колективу, вони будуть працювати в екстрарежимі. Всі питання з організаторами конкурсу з української сторони Національною суспільною телерадіокомпанією України гурт узгодив, також соліст колективу поділився подробицями стосунків зі співачкою Аліною Паш.

Ми спілкувалися з Аліною не раз, все добре. Зараз про наш імовірний дует говорити не на часі, але я не виключаю такої можливості

- поділився Олег Псюк.

Предыдущий пост
Україна
Разом до перемоги: зірки разом з талановитими дітьми випустили трек на підтримку України
Следующий пост
Оля Цибульська
Оля Цибульська розповіла, як їй дивом вдалось врятувати рідних від нелюдського обстрілу

Новости партнёров

Fresh

Фитнес и здоровье

Профілактика меланоми в Україні: соціальний проєкт Skinscan. Я бережу свою шкіру в режимі воєнного часу

23-24 травня 2022 року в Україні проходила традиційна кампанія «День меланоми», яка підтримується багатьма відповідальними дерматологами та дерматоонкологами у всьому світі.
Фитнес и здоровье

Лікар розповів, чому у поширенні віспи мавп винні не тварини, а люди

Про спалах віспи мавп говорять уже в багатьох країнах. Люди хвилюються через те, що може виникнути нова епідемія, яка пошириться у всьому світі, тому знову встановлять карантин на кілька місяців.
Lifestyle

Програми Центру «Коперник» у Польщі будуть перекладені українською завдяки МАН України

21 травня президент Малої академії наук України Станіслав Довгий і директор Центру науки «Коперник» Роберт Фірмгофер у присутності радника Посольства України в Польщі Віталія Білого підписали меморандум про співпрацю в межах проєкту «Досліджуй науку українською».