Андрій Данилко розповів, кого б з росіян хотів образити найбільше

Андрій Данилко
Співак Андрій Данилко зізнався, чи пропонували йому подарунки російські олігархи.

Шоумен Андрій Данилко одним з першим в Україні постраждав від російської фабрики фейків.

Я весь час хочу образити Володимира Соловйова. І Олену Блін. Тому що один – каструля, а друга – дупа з очима. Тому що той дзвенить і торохтить. Хочеться сказати: «Ну ти ж падло». І він: «Так, ну а що?». То ця Альона Блін вириває з контексту моє інтерв'ю з Гордоном, де я розповідаю історію з приводу фрази «Раша, гудбай», вона це подає: «Дивіться, він підтвердив, що співає цю пісню». Їй люди пишуть: «Олено, як Вам не соромно, ви ж там якось вирвали із контексту, послухайте до кінця». Я ж, наївна душа, знаходжу її телефон, пишу їй, шанобливо, на Ви: «Олено, візьміть трубочку, це Андрій Данилко з Києва». Тиша. Бачу – прочитала. Я почекав до вечора і пишу: «Сподіваюся, вам соромно». Три точки. Вона прочитала це, теж побачив. Але ось так ти робиш – все, тоді ти – дупа з очима

- сказав в інтерв’ю програмі «Зірковий шлях» на каналі «Україна» Данилко.

Андрій Данилко

Артист розповів, що багато російських зірок залежні від олігархів і не мають власної думки, а тому очікувати від них чіткої позиції марно. За словами Данилка, він не заводив дружби з олігархами. На концертах робив свою роботу й їхав.

Я знаю характер Колі Баскова. В нього такий жанр. Ми товаришували. Я десь розумію момент цього пристосуванства, якоїсь участі у суботниках, скажімо. Це коли, наприклад, вам якийсь олігарх щось дарує, і якщо ти береш цей подарунок, ти вже зобов'язаний. І якщо тобі подзвонять люди, які живуть у Москві, ти вже винен. Я ніколи нічого не брав. Звичайно, мені давали, теж пропонували на великих корпоративах. Ми могли випити на сцені з господарями чи з олігархом та швиденько змотатися. У нас принцип - ніколи не сідати за стіл. Деякі інші артисти сідали за столи, спілкувалися. Вони заводили добрих знайомих і відразу нових замовників. Тому що зібрати концерти сольні, касу – я дуже сумніваюся, що Коля це здатний зробити. Тому йому потрібно перебувати біля годівниці, мати впливових покровителів, треба бути присутнім на ТБ. Він думає лише про себе. Повірте, ні про яку Росію не думає. Це абсолютно зациклена на собі людина

- поділився Андрій.

Предыдущий пост
Лілія Ребрик
Лілія Ребрик розповіла, як війна вплинула на емоційний стан її доньок
Следующий пост
Зірковий шлях
Відома українська співачка та зірка Playboy стала новою ведучою «Зіркового шляху»

Новости партнёров

Fresh

Психология

Якщо звикаєш до війни: як не картати себе та інших за бажання жити

Повномасштабна війна в Україні триває вже понад 120 днів. Усі ми читаємо десятки новин, бачимо сотні фото та відео тих жахів, які росіяни вчинили на нашій землі.
Lifestyle

Пральні порошки TM TRONA – дбайливий догляд за Вашими речами

Ситуація в Україні відображає світові тенденції відмови від використання шкідливих для здоров’я людини і навколишнього середовища хімічних речовин і перехід на безпечні екологічно чисті засоби для прання та догляду за домом.
Showbiz

Олена Фроляк зізналася, чи планувала покинути Україну

Відома телеведуча Олена Фроляк розповіла про свої плани на майбутнє.
Психология

Психолог розповів, що робити, якщо від початку війни вдома постійні скандали

Четвертий місяць триває повномасштабна війна росії проти України.