Андрій Бєдняков розповів про зміни в собі з початку війни: «Зараз це інша людина»

Андрій Бєдняков
Телеведучий Андрій Бєдняков поділився своїм настроєм та зізнався, що робить задля Перемоги України у війні.

Усі звикли, що ведучий проекту Нового каналу «Де логіка?» Андрій Бєдняков завжди усміхнений, активний і позитивний. Його гострі жарти нікого не лишають байдужими. Але з 24 лютого життя всіх українців докорінно змінилося.

Бєдняков – не виняток.

Зараз Андрій Бєдняков – це інша людина. Часом дуже складно жартувати, але я продовжую це робити. Не дочекаєтесь! Так, трішечки поплакав, посидів, але треба йти далі, піднімати настрій собі й людям, які на мене дивляться, піднімати настрій всій Україні. Треба усміхатися тим, кого ти зустрічаєш, тому що це дає сили. І дає змогу всім українцям відчути, що Перемога вже поряд. Треба лише нам об’єднатись і разом кинути всі зусилля на те, щоб наша країна перемогла. Щоб ми знову їздили на «Донбас Арену», на Азовське море в Маріуполь, щоб всі розуміли, що кукурудза в Криму коштує 20 гривень. Гривень! Щоб ми знову стали тією країною, як колись. Щоб усі наші території були справді нашими. І будь-хто, хто захоче на нас напасти, пам’ятав, що є ЗСУ. Вони обов’язково дадуть усім відсіч! Це для нас головне!

– розповів ведучий в інтерв’ю проекту «Денисов Time. Війна».

Андрій Бєдняков

Зараз Андрій Бєдняков, як і кожен українець, робить максимум, щоб наша країна була ще більш сильною та єдиною.

Не дуже люблю розповідати про свою діяльність. Але я роблю! Збираю кошти для людей, які, на жаль, були змушені залишити свої домівки. Ми купуємо, відправляємо, допомагаємо. Це те, про що можу говорити, бо все було зроблено спільними зусиллями людей. Якщо я збираю кошти, то розповідаю. А про те, куди витрачаю власні кошти, ніколи не розповідав і розповідати не буду

– каже ведучий.

Предыдущий пост
Kalush Orchestra
Лідер Kalush Orchestra виставив на благодійний продаж свою рожеву панаму та статуетку переможця «Євробачення»
Следующий пост
Світлана Лобода
Пісні Світлани Лободи відтепер можна спробувати на смак - кошти йдуть на благодійність

Новости партнёров

Fresh

Lifestyle

Варто знати: що робити у разі відкриття посилання з вірусом?

Держспецзв’язку дає відповіді на найпоширеніші запитання українців щодо протидії загрозам у кіберпросторі, безпечного користування телефонами, інтернетом та інші.
Психология

Якщо звикаєш до війни: як не картати себе та інших за бажання жити

Повномасштабна війна в Україні триває вже понад 120 днів. Усі ми читаємо десятки новин, бачимо сотні фото та відео тих жахів, які росіяни вчинили на нашій землі.
Lifestyle

Пральні порошки TM TRONA – дбайливий догляд за Вашими речами

Ситуація в Україні відображає світові тенденції відмови від використання шкідливих для здоров’я людини і навколишнього середовища хімічних речовин і перехід на безпечні екологічно чисті засоби для прання та догляду за домом.
Showbiz

Олена Фроляк зізналася, чи планувала покинути Україну

Відома телеведуча Олена Фроляк розповіла про свої плани на майбутнє.