Маша Єфросініна розповіла, чому чоловік порадив їй не повертися поки в Україну

Маша Єфросініна
Ведуча Маша Єфросініна розповіла, яку пораду їй дав чоловік.

Ведуча Маша Єфросініна вже довгий час перебуває за кордоном разом з дітьми. Телеведуча активно волонтерить та збирає кошти на благодійних заходах. Єфросініна не приховує свого бажання повернутися додому в Україну.

Але її чоловік просить не поспішати з цим.

Я буваю дуже зломленою. Але я поки не втратила вміння збиратися. Є люди, які ламаються, їх більшість. А в них діти. Їм повертатися. Мій чоловік, на мою фразу, я її вимовляю раз на 3 дні, що повертаюся додому, він завжди мене відмовляє від цього, бо вважає, що від мене користі більше в Європі, так і є. Це єдине місце, де я можу знаходити фінансову допомогу своїм проектам. І він сказав днями: «Ти повинна залишатися там, тому що я почав бачити, що розгладилося твоє обличчя і твої очі нарешті позбавилися страху і паніки, того жаху за все, що відбувається, що я бачив, поки ви були на Заході України. І я всіх буду благати жінок не повертатися до повної перемоги. Тому що ви повернетеся абсолютно з іншою енергією, живими поглядами, щоб повертати Україну до життя

- говорить Маша Єфросініна журналістам програми «Зірковий шлях» на каналі «Україна».

Маша Єфросініна з чоловіком

Телеведуча поділилася, за яких умов зможе пробачити росіянам їхні злочини скоєні проти України.

Станом на зараз мені здається, що неможливо їх пробачити. Але право є у нас всіх ненавидіти їх. Все вони розуміють. Мені, чесно сказати, взагалі начхати. Я би їх пробачила, якби зараз вони завалили Путіна і його оточення

- розповіла ведуча.

Предыдущий пост
Макс Барских
Макс Барських продає картину, яку присвятив Україні: кошти підуть на ЗСУ
Следующий пост
100 днів незламності
100 днів незламності: українські зірки поділились власними висновками та історіями, які найбільше їх вразили

Новости партнёров

Fresh

Lifestyle

Варто знати: що робити у разі відкриття посилання з вірусом?

Держспецзв’язку дає відповіді на найпоширеніші запитання українців щодо протидії загрозам у кіберпросторі, безпечного користування телефонами, інтернетом та інші.
Психология

Якщо звикаєш до війни: як не картати себе та інших за бажання жити

Повномасштабна війна в Україні триває вже понад 120 днів. Усі ми читаємо десятки новин, бачимо сотні фото та відео тих жахів, які росіяни вчинили на нашій землі.
Lifestyle

Пральні порошки TM TRONA – дбайливий догляд за Вашими речами

Ситуація в Україні відображає світові тенденції відмови від використання шкідливих для здоров’я людини і навколишнього середовища хімічних речовин і перехід на безпечні екологічно чисті засоби для прання та догляду за домом.
Showbiz

Олена Фроляк зізналася, чи планувала покинути Україну

Відома телеведуча Олена Фроляк розповіла про свої плани на майбутнє.